13 Şubat 2014

Modafeni.com Gelmeyen Ürün!

6 ocakta verdiğim çanta siparişim yanlış gönderildiği için geri iade gönderip değiştirilmesini talep ettim ve telefonla sadece 1 kez ulaşabildiğim şirket telefonda sürekli beklemeye alıp vaktim den çalıyor, yok 3. müşteri yok 2. müşteri sürekli mesaj yazmama rağmen geri dönüş yapılmadığı gibi iadesi incelenen ürün 29 ocakta faturası kesilip depo birimine aktarıldı yazısını görmekteyim ve şuan telefonda beklemeye razı olup aradığımda hat düşmediği gibi bana bir türlü dönüş yapılmıyor.

Ayrıca istediğim ürünü sitede göremediğim gibi fatura miktarında 7 tl bir artış söz konusu, nasıl bir yol izlemeliyim. Fiyat farkını ödemeyeceğim ya ürünün aynısını yada para iadesi istiyorum.

Serpil 310 Okunma

Cevaplar

  • Serpil'in Teşekkür Mesajı24 Şubat 2014

    Nihayet tüm çabalarım sonucu ulaştığım belki de ümidi kestiğim bir konuydu ürün değişikliğ talebim kabul olduğu gibi bugünde elime ulaştı üstelik hediyeleriyle beraber teşekkürler "şikayetim var"

  • Serpil 22 Şubat 2014

    nihayet arkadaşın verdiği cep numarasından ulaştım şimdiye dek dönüş çoktan olması gerek dedi sonra baktı aaa o üründen bitmiş tekrar olmayacak dedi eee dedim başka verelim dedi iyi madem yeter ki yollayın dedim tekrar seçtim ayrıca iki cüzdan hediyem var dedim bakalım umudum yok ama işte

  • Serpil 17 Şubat 2014

    acaba bi kere daha mı şikayet etsem ilkinde fiyattaki değişiklik düzeltildi belki ikincide ürün gelir

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön