Modacruz.com Yanıltmaca Yapılması!

Simge S. |

1 hafta önce bu siteden ürünümü sattım pazartesi günü satıcı ürünümü onayladı ve 280 TL param Modacruz.com havuzuna geçti. Paramın hesabıma yatırılması seçeneğini seçtim fakat param 5 gündür siteden yatırılmadı bekliyor yazıyor. 3 kere mail yazdım ve mailimin içeriğini okumadan sadece konuya bakarak bana 3 kere aynı cevabı yazdılar. yazdıkları maillere cevap yazdım onlara da bi dönüş yapmadılar ne yapacağımı bilmiyorum kesinlikle şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  16:55

  Merhaba,

  Talimatınıza takiben satış kazancınız, resmi tatiller hariç, ilk Pazartesi veya ilk Cuma günü gün sonuna kadar banka hesabınıza geçmektedir. Konu ile ilgili tarafınıza deatylı bilgilendirme yapılmış olup, satış kazancınız hesabınıza aktarılmıştır.

  Saygılarımızla
  Modacruz Ekibi,

 • 05 Şubat
  17:55

  Merhaba,

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Şikayetiniz ile ilgili olarak inceleme sürecimiz başlatılmıştır . Tarafınıza konu ile ilgili telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizlere destek@modacruz.com adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Modacruz Ekibi