28 Ocak 2016

Modacruz.com Ürün İadesi Kabul Edilmiyor!

Aldığım ürün hem bedende yanıltma var hem de orijinal değil, iademi bir türlü kabul etmediler. Ben geri gönderdim kargomu kısmi iade yapacaklarmış, yüzde yirmi hizmet bedeli kesilecekmiş. Bayağı uğraştım iade yapmadılar, site koşullarında normalde iade sebepleri bunlar. Ben portföy bir çanta sattım fotodan renk koyu çıkmış biraz öyle dedi alıcı. Ben kabul ettim sorun değil dedim. Ama normalde onaylamamaları lazım çünkü bu iade sebebi değil. Ürün geldi bir de kargo ben ödeyecekmişim geri gönderdim. Müşteri hizmetleri herkese eşit davranmıyor, ben kaç tane mail attım iadem olmadı geçerli bir sebep olduğu halde ve hala uğraşıyorum.

Sümeyye 281 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyye 12 Şubat 2016

    Satmış olduğum bir ürün renk resimde koyu çıktı diye iade edildi ki benim aldığım bir ürün orijinal olmamasına rağmen iademi yapmadılar, ben gönderdim satıcıya ondan da 70 TL civarı hizmet bedeli kestiler ne türlü bir hizmet veriyorlarsa artık. İade kargosu hakkında beni bilgilendirmediler. Ürünüm elime ulaşmadan iade yaptılar alıcıya. Ürünüm kargoda geri gitti alıcıya. Ve parasını geri aldı ürünüm de onda ve ürünümü göndermiyor. Böyle sorumsuz bir site olamaz. Hizmet bedelini alıyor sonra hiçbir şey umurumda değil. Defalarca mail attım. Asla asla alışveriş yapmayın. Bu ilk mağduriyet değil çevremde satış yapan herkes mağdur kalıyor bir şekilde. Helal etmiyorum o hizmet bedelini hiç bir şekilde.

  • Modacruz.com Temsilcisi28 Ocak 2016

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Şikayetiniz ile ilgili olarak inceleme sürecimiz başlatılmıştır . Tarafınıza konu ile ilgili telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizlere [email protected] adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Modacruz Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön