Modacruz.com Taklit Ürün Satışı Yapılıyor, ve Ücret İadesi Kısmı Yapılıyor.

Çağdaş T. |

Bir kere site içinde taklit ürünlerin satışına göz yumuluyor ve bir kontrolden geçmiyor. Üstüne üstlük bir ürün satın alıp bu ürün sahte çıkınca, mağdur olan kullanıcıyı bırakın memnun etmek tam aksine bir yanıltıcı gibi, ürün parasının %20'sini keserek iade yapıyor. yok ürün iade politikalarında yazıyormuş. Bu benim en doğal tüketici hakkım, ve hakkım yendi bu site tarafından. Hem gereksiz yere kargo ödemesi yaptım, kargoda vakit kaybettim. Hem de paramı yediler. Hiç kimse kusura bakmasın başka bir ifade kullanamayacağım. Site hizmet bedeli alıyormuş efendim. Neyin hizmeti bu? Taklit ürün satarak seni tüketiciyi yanıltma hizmeti mi? Asla bu siteyi kullanmam, ve tüm tanıdıklarıma da bu yaşadığım alışveriş deneyimini anlatacağım,

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağdaş T.
  09 Haziran
  09:07

  Ben bu kadar haksız kazanç sağlayan bir site görmedim. Hem sahte ürün satılıyor buna izin veriyor, hem de iade etmeye kalktığında paranın %20sini kesiyor. Bir kere tüketici kanununa göre suç işliyor. İlk 15 günde koşulsuz şartsız iade yasası var. Mahkemeye versem kazanırım ama uğraşmayacağım, ama bütün tanıdıklarıma da anlatacağım tabi ki uyarmak için.

 • Çağdaş T.
  14 Mart
  13:20

  Hiçbir dönüş yapılmamıştır. Ben bu sitenin nasıl yasal olarak devam edebildiğine şaşıyorum. Hem sahte ürün satışı yapılıyor, hem de iade ettiğinde paranın %40'ı kesiliyor. Aklım almıyor... .

 • 04 Mart
  19:30

  Merhaba,

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Şikayetiniz ile ilgili olarak inceleme sürecimiz başlatılmıştır . Tarafınıza konu ile ilgili telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizlere destek@modacruz.com adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Modacruz Ekibi