Modacruz.com Sahte Ürün Satışını İptal Etmiyor!

Elif B. |

Çelli adlı üyeden almış olduğum Burberry marka ayakkabıyı internet görselleriyle karşılaştırdığımda çok ama çok bariz orijinal olmadığını fark ettim. Yine de Eren Holding'in Burberry çadırına gidip orada gösterene kadar iptal isteğinde bulunmadım.

Ürün görsellerini Burberry çalışanına gösterdiğimde çok ucuz replicalardan olduğunu söylediler zaten çok ama çok büyük farklılıklar vardı desenleri rengi. Ancak Modacruz.com'dan iki gün boyunca iptal talebime cevap alamadım. En son nasıl anladığımı sordular durumu anlattığımda böyle iade edilmeyeceğini teslim alıp mağaza götürmemi söylediler. Bu kadar bariz sahte olduğu belli bir ürün için kargo ücreti neden ödeyeyim ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif B.
  26 Ekim
  19:11

  Bu urunun iptali için beni o kadar çok ugrastirdinizki. Resmiye adli calisaninizla yaptığım gorusmeleri okur musunuz lütfen magazadan orijinal olmadığını onaylatmama rağmen urunu teslim almami öyle goturmemi söyledi yani kısacası bile bile lades. Bu kadar ugrasmamiz mi gerekiyor illaki. Bu şekilde iptal edilemeyecegini ssoyleyip sornasinda iptal edildi satisim eğer bu şekilde iptal edilebiliyorduysa neden bu kadar ugrastiriyorsunuz insanları? Destek ekibinizle ilk konusmam değildi bu ekip ciddi problemli bir ekip sorun cozmek yerine insana sorun cikarmaktan başka bir şey yapmiyorlar ve kullanicinin yazdigini dahi okuyup anlayamadiklari zamanlar oluyor.

 • 26 Ekim
  17:57

  Merhaba,

  Müşterimizin tarafımıza ulaşması sonucunda, problemi memnuniyeti doğrultusunda giderilmiştir.

  Saygılarımızla
  Modacruz Ekibi,