03 Kasım 2015

Modacruz.com Parama El Koydu, Ne Kargo Var Ne İade!

Çanta satın aldım (kargolama süresi 3 gün) 7 gün olmasına rağmen satıcı göndermedi. Ödediğimiz paralar Modacruz.com'un hesabına yatıyor ve işletiyorlar. Siteye yazdım normalde ödeme esnasında sorun yaşarsanız hemen cevap veriyorlar para alacakları için. Günlerdir telefon ve mesajıma bir cevap bile vermediler. Para iadesini zaten yapmadılar. Kısacası mağdur edildim.

Para ödedim alışveriş yaptım ne ürün kargolandı ne de site para iademi yaptı. Bırakın iadeyi mesajlara cevap bile yok. Böyle de insanlar işte. Benden ne kazandılarsa helal etmiyorum. Dilekçemi hazırladım İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Çağlayana suç duyurusunda bulunacağım.

Duygu 336 Okunma

Cevaplar

  • Duygu 03 Kasım 2015

    Buraya yazmasam cevap yazacağınız yok günlerdir kendi siteniz içinde size mesaj gönderiyorum kale alıp tenezzül edip cevap bile vermediniz Modacruz, tribünlere oynamayın! teşekkürler şikayetvar.

  • Modacruz.com Temsilcisi03 Kasım 2015

    Merhaba, Satıcısı tarafından gereken süre içinde kargolanmayan sipariş iptal edilerek, tarafınıza ücret iadesi gerçekleşmiştir. E-maillerinizi kontrol ederek, Bankanızdan teyid alabilirsiniz. Saygılarımızla Modacruz Ekibi,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön