Modacruz.com Kesinlikle İade Almıyor!

Serap S. |

Bu siteden çektiğim kadar başka yerden çekmedim. Daha önce elbise aldığım bir satıcıdan. Hem de aynı markanın ürünü ama olmadı üstüme ve omuz kısmında olması gereken parça olmadığı için dikiş kusurları belliydi.

Satıcı çok anlayışlı sağ olsun, iade alacağını söyledi. Destek mailine mail attım ondan sonra başladı rezillik. Yok sadece beden farklı gelirse İade alıyormuş. Denemem lazımmış, ürün zaten ikinci el olduğu için öyle gelebilirmiş. O kadar çok mail attım ki. İade alın kalan bakiyemi de kullanıp daha yüksek fiyatlı elbiseyi alacağım zaten dedim. Bir nevi değişim yani. Neyse buradan başlayarak her yere yapacağım şikayetimi. Hesabımı silin dedim onu da yapmadılar.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap S.
  19 Kasım
  11:20

  'Omuz kısmındaki parça olmadığı için' cümlesi ürünün eksik geldiğini anlamaniza yeterli değil mi acaba?

 • 18 Kasım
  16:25

  Merhaba,

  Modacruz, ikinci el lüks ürünleri piyasa değerinin çok altında alınabildiği bir platformdur. Alınan ürünlerin ( 'bir kere giyilmiş' şeklindeki beyanları dahil) ikinci el, yani kullanılmış olduğu her zaman hatırlanmalıdır. İade talepleri ancak siparişin:

  -Kullanılamayacak ölçüde hasara sahip
  -Yanlış ürün
  -Eksik gönderilmiş
  -Site üzerinde gösterilenden ve/veya tanımlanandan açıkça farklı olduğu durumlarda yapılabilir.


  Konu ile ilgili tarafınıza e-mail adresiniz üzerinden detaylı olarak bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla
  Modacruz Ekibi,

 • 17 Kasım
  18:13

  Merhaba,

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Şikayetiniz ile ilgili olarak inceleme sürecimiz başlatılmıştır . Tarafınıza konu ile ilgili telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizlere destek@modacruz.com adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Modacruz Ekibi

 • Serap S.
  17 Kasım
  17:12

  Daha fazla ugrasmak istemedigim için hesabımı silmelerini istedim kalan bakiyem var diye silmediler. İstemiyorum dedim yine ayni mail geldi. Bakiyenizi kullanin sonra sileriz diye. ayrıca bir çok iade edilen urunu inceledim. Kimisi kısa geldi diye yollamis iade almislar. Demek ki işlerine nasıl gelirse öyle davraniyolar. Tek tek bakiyorum iade edilen urunlere. bakalım daha neler göreceğiz! başka yerden bi küpe aldım taşı düşmüş kargoda, ne hediye çekleri ne özür mailleri aldım bi küpe için. eğer işinizi severek yapmayacaksaniz bırakın baskalari yapsin