17 Mayıs 2016

Modacruz.com Kategorileme Sistemindeki Değişiklik Kullanıcıları Olumsuz Etkiliyor!

Sitede birkaç gün öncesine kadar ürünler kategori bölümünde yeni eklenenlerden eski olanlara doğru sıralandığı halde, site kullanıcılarına danışmadan bu uygulamayı değiştirerek yeni yüklenen ürünleri kategoriler bölümüne ilk sıradan eklememeye başladı.

Bu şekilde yeni yüklenen ürünleri görmenin bir imkanı olmuyor. Kategoriler sayfasını açtığımızda karşımıza daha önce zaten görmüş olduğumuz ürünler başka bir şey çıkmıyor. Bu yeni sistem ürün satmayı da, almayı da zorlaştırıyor.

Sitenin düşüncesine göre ilgilendiğimiz ürünlere benzer kategorize edilmiş eski ürünleri görmemiz, yeni yüklenen bütün ürünleri görmemize tercih edilmeliymiş. Ama zaten daha önce gördüğümüz ve almayı tercih etmediğimiz ürünlerden başkasını göremiyorken nasıl alışveriş yapacağız, ne alacağız? Kategoriler bölümüne yeni yüklenen ürünleri görme seçeneğinin eklenmesini talep ediyorum.

Melis 310 Okunma

Cevaplar

 • Melis'in Teşekkür Mesajı16 Ağustos 2016

  Aylar sonra 'yeniden eskiye' seçeneğinin eklenmesiyle sorun çözüldü. Teşekkürler.

 • Melis 23 Mayıs 2016

  Sitenin görevlileri tarafından arandım, ancak o sırada müsait olmadığım için konuşamadım ve daha sonra arayabileceğimi söyledim. Aradığımda dahili numarayı tuşlamam istendi, ancak dahili numarayla ilgili herhangi bir bilgim yok elbette. Sorunla ilgili herhangi bir gelişme yok.

 • Modacruz.com Temsilcisi18 Mayıs 2016

  Merhaba, Kayıtlı irtibat numaranız üzerinden tarafınıza ulaşım sağlanmıştır. Saygılarımızla Modacruz Ekibi,

 • Melis 18 Mayıs 2016

  Hala kategoriler bölümünde eski ürünler görünüyor, yeniler değil. Sitede bir haftadır yüklenen hiçbir yeni ürünü görmek mümkün değil. Bir daha alışveriş yapabileceğimi zannetmiyorum.

 • Modacruz.com Temsilcisi17 Mayıs 2016

  Merhaba, Yaşadığınız durumdan dolayı çok üzgünüz.Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapacağız. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresinden her zaman ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Modacruz Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön