Seher K. Teşekkür Mesajı

Aylar sonra 'yeniden eskiye' seçeneğinin eklenmesiyle sorun çözüldü. Teşekkürler.

Modacruz.com Kategorileme Sistemindeki Değişiklik Kullanıcıları Olumsuz Etkiliyor!

Seher K. |

Sitede birkaç gün öncesine kadar ürünler kategori bölümünde yeni eklenenlerden eski olanlara doğru sıralandığı halde, site kullanıcılarına danışmadan bu uygulamayı değiştirerek yeni yüklenen ürünleri kategoriler bölümüne ilk sıradan eklememeye başladı.

Bu şekilde yeni yüklenen ürünleri görmenin bir imkanı olmuyor. Kategoriler sayfasını açtığımızda karşımıza daha önce zaten görmüş olduğumuz ürünler başka bir şey çıkmıyor. Bu yeni sistem ürün satmayı da, almayı da zorlaştırıyor.

Sitenin düşüncesine göre ilgilendiğimiz ürünlere benzer kategorize edilmiş eski ürünleri görmemiz, yeni yüklenen bütün ürünleri görmemize tercih edilmeliymiş. Ama zaten daha önce gördüğümüz ve almayı tercih etmediğimiz ürünlerden başkasını göremiyorken nasıl alışveriş yapacağız, ne alacağız? Kategoriler bölümüne yeni yüklenen ürünleri görme seçeneğinin eklenmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Web İçerik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seher K.
  16 Ağustos
  20:56

  Aylar sonra 'yeniden eskiye' seçeneğinin eklenmesiyle sorun çözüldü. Teşekkürler.

 • Seher K.
  23 Mayıs
  18:07

  Sitenin görevlileri tarafından arandım, ancak o sırada müsait olmadığım için konuşamadım ve daha sonra arayabileceğimi söyledim. Aradığımda dahili numarayı tuşlamam istendi, ancak dahili numarayla ilgili herhangi bir bilgim yok elbette. Sorunla ilgili herhangi bir gelişme yok.

 • 18 Mayıs
  15:04

  Merhaba,

  Kayıtlı irtibat numaranız üzerinden tarafınıza ulaşım sağlanmıştır.

  Saygılarımızla
  Modacruz Ekibi,

 • Seher K.
  18 Mayıs
  07:56

  Hala kategoriler bölümünde eski ürünler görünüyor, yeniler değil. Sitede bir haftadır yüklenen hiçbir yeni ürünü görmek mümkün değil. Bir daha alışveriş yapabileceğimi zannetmiyorum.

 • 17 Mayıs
  21:37

  Merhaba,

  Yaşadığınız durumdan dolayı çok üzgünüz.Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır . Bu süreç içerisinde tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme yapacağız.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize destek@modacruz.com adresinden her zaman ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Modacruz Ekibi