Modacruz.com Kadınlar Kulübü Reklamı Hakkında...

Merve T. |

Modacruz.com adlı sitede satmakta olduğum ayakkabılarımı tesadüf eseri tarafımın haberi olmadan Kadınlar Kulübü adlı sitede yayınlandığını gördüm ve ayrıca resimlere tıklandığında anında tarafıma ait üyelik bilgileri görüntülenmektedir. Artık internet sitelerinin git gide güven tüketici olduğunu düşünüyorum ve ayrıca ne olursa olsun benim ilanımı nasıl oluyor da benden habersiz bir şekilde, kişisel sayfama erişilebilecek şekilde yayımlanıyor anlayamıyorum ve kişisel bilgilerin gizliliği nerede kaldı acaba merak ediyorum?

Etiketler :

Üyelik İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve T.
  18 Mart
  10:41

  Modacruz adlı siteden tarafıma aşağıda yazılanlar gönderilmiş olup, kesinlikle yardımları dokunmamıştır. Ayrıca bugün hala tüm sitelerde tarafıma ait ilanları görmekteyim. Konu ne zaman ve ne şekilde çözümlenecek bilmiyorum ama ben hukuki destek almayı planlıyorum.
  Merhaba,
  şikayetinize istinaden tarafınıza bilgi vermek isteriz.
  Tüm kullanıcılarımıza ait ürünler zaman zaman, ürünlerinizin satılabilirliğini arttırmak için, paylaşım sitelerinde reklam olarak görüntülenmektedir. Kişisel sayfanız Modacruz profilinizdir. Profilinizin görüntülenmesini istememeniz durumunda, veya ürünlerinizin diğer Modacruz takipçileritarafından, satın alınmasını istememeniz durumunda ürünlerinizi silebilirsin.

 • 17 Mart
  17:33

  Merhaba,

  Şikayetinize istinaden, detaylı bilgilendirme tarafınıza e-posta ile iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  Modacruz Ekibi,

 • 16 Mart
  18:05

  Merhaba,

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Şikayetiniz ile ilgili olarak inceleme sürecimiz başlatılmıştır . Tarafınıza konu ile ilgili telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.

  Bizlere destek@modacruz.com adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Modacruz Ekibi