Modacruz.com Asılsız Beyan!

Kamile D. |

Arkadaşlar gecen gün burada bu firmayı şikayet ettim kimse yok. Beni mağdur ettiler hepsi hikaye. Kişileri olmayan saçma sapan laflarla doldurulmuş bir yer diye ayrıca bunlar ürünleri Alibaba, Ali Express diye yurt dışı sitelerden alıp bize yamaya çalışıyorlar. Her türlü ispatı bende mevcut.

Yetkilere sesleniyorum biri bu siteyi kapatsın. Ayrıca gerekli davaları da açacağım, ne gerekiyorsa yapacağım. En son bunları yazdım firmada kimse yok mu bize dönsün diye firma burada ki şikayetimi çekin biz şimdi ilgileniyoruz dediler, tam 1,5 haftadır ilgilenecekler...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamile D.
  09 Haziran
  13:57

  Arkadaşlar bunlar çete başka bir şey yok beni aradılar ilgileniyoruz diye şikayetinizi çekin diye ama hepsi yalan maksat buradaki yalanları herkes öğrenmesin diye sakın bu site den hiçbir alım yapmayın kurucuları yöneticileri tam bir SAHTEKAR ürün talep ettim ürün fotoğraftaki gibi değil sanki at koşturmuşlardı o ayakkabıyla tabi bu fotoğrafta yoktu bana bunu sattılar ben onu sevabına birine veririm bu kadar düzenbazlık olmaz ki biz öyle yalan söyleyemeyiz tabi İstanbul olunca bir başka oluyor çabuk kanıyoruz urunu geri gönderdim almadılar bana geri geldi bide iki kez kargo parası ödedim şirket bunun kar parasını da almış bana iadesi... Bide destek ekibi diyor bunlar dolandırıcı köstek ekip

 • 05 Haziran
  15:29

  Merhaba

  Müşterimizle görüşüldü. Sorun müşterimizin Modacruz bilgisi dışında işlem yapmasından kaynaklanmıştır. Konuyu tarafımıza iletmiş olsaydı yardımcı olabilecektik. Modacruz kaynaklı bir hata bulunmamaktadır.

  Saygılarımızla
  Modacruz Ekibi

 • 04 Haziran
  09:25

  Merhaba,  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Şikayetiniz ile ilgili olarak inceleme sürecimiz başlatılmıştır . Tarafınıza konu ile ilgili telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır.


  Bizlere destek@modacruz.com adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  Modacruz Ekibi