17 Temmuz 2017
#8881274

Modacruz Ürünü Kullandırıp Kullandırıp Zarar Verilmiş Ürünü Bana Geri Gönderdi

Ordfs9vev2qlay numarasiparişe istinaden, Modacruz'un sayfasına ürünle ilgili fotoğrafları koydum ve ürünün ikinci el bir ürün olduğunu belirttim. Ürünün detaylı fotoğrafları da ilanda mevcuttur; ancak alıcı ürünü teslim aldıktan beş gün sonra ürünü bana iade olarak göndermek üzere kargolamıştır. Sitenin iade kuralları çerçevesinde iadenin kabul edilmesine teşkil edecek durumlardan olan ürünün ayıplı, deforme olması, ürün renk ve bedeninin görselden farklı olması ya da ürünün sahte olması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da tarafımca ürün kargoya teslim edilmeden önce video ve fotoğraf gibi görsellerle kayıt altına alınmıştır. Ürünün faturası mevcuttur. Ürünü alıcıya teslim edip, alan kişi kullandıktan sonra ürünüm yıpratılarak tarafıma geri kargolamıştır. Site destek ekibiyle yapmış olduğum görüşme kayıtları ve ürünümün kullanıldıktan sonra çekilmiş fotoğrafları ben de mevcuttur.

Ayşegül Ayşegül 748 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ayşegül20 Temmuz 2017

  Beni aradıklarında meşgul olduğum kanaatine varmışlar, canlı destek ekibi de her işine gelmeyen soruda sizden cevap alamadığım için görüşmeyi sonlandırmak zorundayım yazıyor. Böyle dolandırıcı sitelerden uzak durun, ben dolandırılmakla kalmadım ürünüme el koyulması cabası oldu.

 • Ayşegül20 Temmuz 2017

  Modacruz beni arama tenezzülünde dahi bulunmamıştır. Otomatik cevap gönderir gibi aynı maili tekrar tekrar göndermiştir. İade durumlarında kargo ücretini ödeyip ödememenin alıcının inisiyatifinde olduğunu söylüyorlar.

 • Modacruz Temsilcisi19 Temmuz 2017

  Merhaba, Konu ile alakalı tarafınıza dönüş sağlanmaya çalışılmış olup, telefonunuz sürekli meşgul çalmaktadır. Bizlere [email protected] adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, . Modacruz Ekibi

 • Modacruz Temsilcisi17 Temmuz 2017

  Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Şikayetiniz ile ilgili olarak inceleme sürecimiz başlatılmıştır . Tarafınıza konu ile ilgili telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizlere [email protected] adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, . Modacruz Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler