24 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10477986

Modacruz Müşteri Hizmetleri Eksikliği Ve İlgisizlik

Öncelikle kendilerine ulaşmak mümkün değil, iletişim kısmına koymuş oldukları telefon numarasında bile bizleri mail adresinize yönlendiriyorlar herhangi bir çalışan çıkmıyor, herhalde bir müşteri hizmetleri ekipleri bulunmuyor ki bu büyük bir eksiklik tam bir fiyasko. Konumuza gelecek olursak ürün sipariş ettim bir satıcıdan ancak neredeyse 2 hafta oldu hala kargoya verilmedi, evet bu bir satıcı sorunu ancak bu gibi geciken siparişlerin takipleri firma tarafından yapılmalı müşteri memnuniyeti adına, gerekirse aranarak bilgi verilmeli ki böyle bir şeyde söz konusu değil tarafıma kimse iptal, iade vs. için ulaşmadı.

Ecem Ecem 826 Okunma

Cevaplar

  • Modacruz Temsilcisi25 Mayıs 2018

    Ecem Hanım, Firmamız yazılı iletişim yolu ile hizmet vermektedir. Ayrıca işleminizi hallettirdim demişsiniz. Tarafımıza gönderdiğiniz maillerinize uzman ekibimiz ilgilenerek sorunu çözüme ulaştırmıştır. Bir kez daha belirtmek istiyoruz. Çağrı merkezimiz bulunmuyor. Yazılı iletişim ile hızlı bir şekilde müşterilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Aradığınız numaramızda dahi bize ulaşabileceğiniz bilgi iletilmektedir. Bunun dışında anlaşılmayan bir konu varsa eğer seve seve size yardımcı olmak isteriz. Sevgiler.

  • Ecem25 Mayıs 2018

    Kabul mü etmiyorsunuz? Sizin müşteri hizmetleri ekibiniz yok koyduğunuz numarayı kaldırın sitenizden önce, ayrıca tarafıma aranarak bir dönüşte yapılmadı daha neyin düşüncesindesiniz çok merak ediyorum. İşlemimi hallettirdim cevap vermesenizde olur :)

  • Modacruz Temsilcisi25 Mayıs 2018

    Merhabalar Ecem Hanım, Öncelikle bize ulaşmak mümkün değil gibi bir durumu kesinlikle kabul etmiyoruz. Tarafımıza ulaşan taleplere uzman ekibimiz dakikalar içerisinde yanıt iletmektedir. Mail adresinizden bir bilgiye ulaşamadık. Sipariş numaranızı veya kullanıcı adınızı [email protected] adresimize iletmenizi rica ederiz. Memnuniyet ile dakikalar içerisinde size yardımcı olacağız. Sevgiler. ModaCruz Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler