24 Mayıs 2018
#10477264

Modacruz İade Kabul Etmiyor

Modacruz.com adlı siteden Skechers marka 37.5 numara ayakkabı aldım. Bu markada 37.5 numara giyiyorum ve ayak ölçüm 37.5 - 38 numara. Aldığım ayakkabı 37.5 numara olmasına rağmen çok büyük geldi. Satıcı tarafından da ayakkabının kalıbının çok büyük olduğuna dair herhangi bir uyarı gelmedi. Ürünü iade etmek istediğimi Modacruz ekibine belirttim ancak 3 gündür sonuca ulaşamadık. Beden uyuşmazlığını iade sebebi olarak kabul etmediklerini belirtiyorlar. Satıcı tarafından da herhangi bir şekilde uyarılmadığım için ürünle ilgili yasal cayma hakkım olan iade talebinde bulunuyorum. Satıcı kabul ederse iadenizi alacağız diyorlar ancak, nasıl olur da böyle aracı bir kurum en ufak problemde aradan çekilip müşteriyi satıcı ile baş başa bırakır. Site bu tarz durumlarda bireylerin hakkını korumakla yükümlüdür. İade işlemimi de yasal olarak gerçekleştirmekle yükümlüdür.

Özge Özge 595 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Modacruz Temsilcisi28 Mayıs 2018

    Merhabalar Özge Hanım, Ürün sayfasında satıcı tarafından numara ve cm olarak ürün bilgileri iletilmiştir. Beden uyuşmazlığı iade sebebi değildir. Bu bilgiler doğrultusunda sipariş vermiş bulunmaktasınız. Sipariş size belirtildiği şekilde gönderilmiş olup, iadesi kabul edilememektedir. Sevgiler. ModaCruz Ekibi

  • Özge25 Mayıs 2018

    Merhaba, kullanıcı adım : ozgehil sipariş no...: ORD3MFM4JKRY77 Teşekkürler

  • Modacruz Temsilcisi25 Mayıs 2018

    Merhabalar Özge Hanım, Sipariş numaranızı veya kullanıcı adınızı iletmenizi rica ederiz. Mail adresinizden sipariş bilgilerinize ulaşamadık. En kısa sürede gerekli kontrolleri yaparak size bilgi ileteceğiz. Sevgiler.

Ziyaretçi Yorumları