03 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8740959

Modacruz Gözlük Sahte Çıktı, Mağdur Oldum!

Modacruz.com'dan gözlük aldım gözlük sahte marka çıktı. Ben de durumu K**, d** ve bazı, bir çok isimle mail yazıyorlar zaten... Arkadaşlara anlattım onlarda "ürünü onaylamadı iseniz ücreti iade ederiz" dediler. Ürünü onaylamadım ve kargoya verdim. Kargo ücretini de karşıladım. Kargo numarasını Modacruz.com'a mail adresine gönderdim "tamam" dediler, "ücreti 1 hafta içinde hesabınızda". Aradan 1 ay geçti mail attım. "Siz ürünü onaylamışsınız ondan ücret yatmamış" dediler. Halbuki ürünü onaylamadığımın fotoğrafını göndermiştim. Sonra "bize kargoya gönderdiğiniz mail yok" dediler,karşı cevap mailini gönderdim... İnanılmaz bir mail trafiğine sokup insanı yıldırıyorlar. Üyeyle konuştum, ücreti iade ettim dedi. Parayı vermiyorlar, benim gibi çok mağdur var. İnsanı saf yerine koyuyorlar. Mevzu artık 55 TL'den geçti, helal etmiyorum!

Sevda 716 Okunma

Cevaplar

 • Sevda11 Temmuz 2017

  Beni arayıp nereye şikayet ederseniz edin bir yaptırımı yok dediler! Bir yerden alsan en azından elinde sahte ürün de olsa kalır ama hem paramı aldılar hem gözlük kargoya ver dediler ben de dediklerini yaptım. Dolandirdilar resmen!

 • Sevda08 Temmuz 2017

  Beni arayıp hep aynı şeyi söylüyorlar dedikleri gibi değil! 3 gün aynı gün içinde kargoya gönderdim ürünü onaylamadim onunda fotoğrafını attım. 10 TL'de kargo parası ödedim. Kargo kişiye ulaştı bana mesaj geldi. Hayır elimde ne para var ne gözlük her türlü zarara ugratildim. Modacruz bundan kazanıyor. Kendi kendine onaylıyor ürünü ve paranın üstüne yatıyorlar! İşte belgeler ama yok öyle değil yok böyle deyip 1 aydır mail trafiğine sokup beni bezdirdiler haram olsun demekle kalmayacak bu! .

 • Modacruz Temsilcisi06 Temmuz 2017

  Merhaba, Yapılan telefon görüşmesine istinaden size bilgi iletilmiştir . Bizlere [email protected] adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Modacruz Ekibi

 • Sevda05 Temmuz 2017

  Bin tane mail. Trafigi oldu aramızda insanları kandırmayin. Az kaldı bunun TV haberini de yaptıracağım sırf insanlar mağdur olmasın kaç şikayet var burada keşke ilk bu siteye baksaydim.

 • Modacruz Temsilcisi03 Temmuz 2017

  Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Şikayetiniz ile ilgili olarak inceleme sürecimiz başlatılmıştır . Tarafınıza konu ile ilgili telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizlere [email protected] adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Modacruz Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler