09 Ekim 2017
#9676197

Modacruz Çalışanlar Yetersiz!

Modacruz adlı alışveriş sitesinden ayakkabımı sattım. Satın alma şartlarında beden değişikliği iade sebebi olamıyor. Alıcı ayakkabıyı çok güzel bulduğunu ancak ayağına küçük geldiği için değiştirmek istediğini yazmış. Yorumlarda kişiler arası adres bilgisi verilmesin diye her şeyi didik didik okuyan ekip bu yorumu görmezden gelerek iade talebini haklı buldu. Firmaya defalarca ayakkabının çok güzel bulunduğunu sadece küçük geldiği için değiştirilmek istendiğini yorumlardan okuyabileceklerini yazdım. Karşı taraf iade geçerli olsun diye ayakkabıya hasar verip hasarlı ürün demiş. Yorumlarda hala alıcının yorumu açık seçik görüldüğü halde Modacruz bana hasar verilmiş ayakkabımı kargoyu benim ödeyeceğim şekilde geri gönderiyor. Bu site çok ama çok kötü bir site. Çalışanlar yetersiz. Kendi kurallarına bile sadık kalamıyorlar. Kimse bu siteden ürün falan satmasın.

İpek İpek 578 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • İpek17 Ekim 2017

  Modacruz kadar berbat bir firma yok herhalde. Bir sorunu çözmekten aciz kapasitesiz bir firmasınız. Ayakkabılarıma zarar verildi ve kargo ücreti bana odetilmeye çalışıldı. Kabul etmedim ayakkabıların akıbeti belli değil. Haram olsun kazandığınız paralar.

 • İpek11 Ekim 2017

  Ayrıca gelen kargo ne kutuyu açtırdı ne tutanak tuttu. Tutanak tutmak diye bir şey yok dedi. Burada insan mı kandiracaginizi sanıyorsunuz. Ne rezil bir sirketsiniz. Kabul etmedim kargoyu. Kargo parasını ödemem dedim size. Kutuyu açıp ayakkabı kontrol bile edemiyorum. Tutanak tutulmuyor deniyor. Siz kimi kandırıyorsunuz? Benim zararımı karşılayın.

 • İpek11 Ekim 2017

  Ama yazdığı yorum değiştirme sebebini açıkça ortaya koyar! Değiştirme sebebi ayağına küçük gelmesi! Ve güya sizin şartlarınızda beden küçüklüğü değiştirme sebebi olamaz! 2 yaşında çocuk anlar! Siz anlayamadınız. Bir de sizi anlıyoruz yazıyorsunuz dalga geçer gibi. Ayakkabı çok güzel ayağıma küçük geldiği için değiştirmek istiyorum diyen birinden daha sonra ayakkabı hasarlı numarasını duyuyor ve yiyorsunu. Afiyet olsun! Ama ben sizi şikayet etmeye devam edeceğim. Yazdığınız kurallara da böyle sadık kalmazsanız yakında kendinize iş ararsınız. Böyle kalitesiz bir firma fazla dayanmaz.

 • Modacruz Temsilcisi11 Ekim 2017

  Merhaba İpek Hanım, Sizi çok iyi anlıyoruz, tüm yorumlar ve yayındaki görseller kontrol edilmektedir. Fakat alıcının bu şekilde bir yorum yapması ürüne kendisinin zarar verdiğini kanıtlayacak nitelikte kabul edilmemektedir. Dilerseniz hasar tespit tutanağı tutarak haklarınızı kullanabilirsiniz. Bizlere [email protected] adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz. Sevgiler, ModaCruz Ekibi

 • İpek10 Ekim 2017

  Ürünüme zarar verilip verilmediğini anlayabilmeniz için roket bilimci olmanıza gerek yok. Size yüz bin kere yazdığım gibi bu şahsiyetsiz kişinin ürün eline geçtikten sonra sizin gayet kolay kontrol edebileceğiniz sayfama yazdığı "ayakkabı çok güzel ama ayağıma küçük geldiği için değiştirmek istiyorum" mesajını okumanız yeterli! Ama sanırım çalışanlarınızın okuması da yok. Çünkü bunu yüz ell bin kere yazdığım halde bu şahsiyetsiz kisinin yazdığı mesajı okuyup okumadığınıza dair bir laf da çıkmıyor ağzınızdan. Nedense hata yapmış olduğunuzu kabul etmeyi bilmeyen bir tutumunuz var ve bu sizi berbat ötesi bir şirket yapıyor! Ben sizi şikayet etmekten usanmayacağım. İnsanların mallarına zarar verilmesine göz yuman para odaklı beceriksiz iş bilmeyen özür dilemeyi hiç bilmeyen üçüncü sınıf bir firmasınız. Size bulaştığım için bin pişmanım.

 • Modacruz Temsilcisi10 Ekim 2017

  Merhaba İpek Hanım, Karşılaştığınız durum için üzgünüz, fakat ürününüze zarar verilip verilmediği ModaCruz tarafından kanaat getirilemeyecek bir konu olduğundan böyle bir durumun söz konusu olduğunu düşünüyorsanız kargo yetkilileri nazarında hasar tespit tutanağı tutturarak tüm yasal haklarınızı kullanmanızı öneririz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz. Bizlere [email protected] adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz. Sevgiler, ModaCruz Ekibi

 • Modacruz Temsilcisi10 Ekim 2017

  Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Şikayetiniz ile ilgili olarak inceleme sürecimiz başlatılmıştır . Tarafınıza konu ile ilgili telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizlere [email protected] adresinden yada http://destek.modacruz.com/hc/tr/requests/new 'den ulaşabilirsiniz. Sevgiler, ModaCruz Ekibi

Ziyaretçi Yorumları