14 Ekim
#12780058

Modacruz Satıcısını Koruyor

Mi**** nickli üyeyle alışverişimiz oldu geçen mart ayı gibi. Sonrasında bana orijinal dediği ürünün orijinal olmadığını öğrendim ve teyit edildi orijinal olmadığı zaten. Kendisi ürün takasından sonra beni her yerden engellemiştir. Başka bir hesap açıp durumu yazdım ki bana iade alacağını söylediği halde almadı tabii ki. Ben benim ona gönderdiğim ürünlerin iadesini istedim ve Lv marka çantasını da geri göndereceğimi belirttim. Benden aldığı ürünleri sattığını ve geri toparlayamayacağını söyledi. Şaka gibi. O zaman zararımı gider dedim bin bir türlü laf salatasıyla beni geçiştirmeye alıştı ve şu an dosyası savcılıkta. Suç duyurusunda bulundum hakkında.


Sonrasında başka kişilere de buna benzer sahte ürünler sattığını (ki bahsettiğim iki kişiye de sahte satmış) öğrendim. Sonrasında Modacruz'da beni engellediği için insanlarda bilsin diyerek bu şahısı ifşa ettim ancak suçlu ben oldum. Hemen hesabım kapatıldı. İnsanlar bu şahısla alakalı bana özelden yazmaya başladı o ilanı gördükten sonra bana da sahte ürün sattı diye. Şimdi soruyorum Modacruz bu tip şahıslara nasıl olur da yardımcı olur? Bilerek insanlara orijinal diye sahte ürünler satan birini ifşa ettiğim için neden ben suçlu oluyorum? İnsanları uyarmak suç mu? Ayrıca iş sahte ürün satmakla bitse iyi site içerisinde kendi akraba ve arkadaşlarına kendini övdüren mesajlar yazdırmakta ya da alıcı gibi girip kendisine yorum yaptırmaktadır. Alıcıların kafasını karıştırıp olayı aceleye getirip ürünü o şekilde satmaktadır. Ya da direk dışarıya yönlendirmektedir ki ya Instagram adresini ya da direk no... Ya yönlendirmektedir ki kandırması daha kolay olsun...


7 saat önce hesap açan biri girip bunun ürününe "Bu sitede sizin kadar dürüst bir satıcı yok, sattıklarınız hepsi orijinal" diye bir yorum paylaşıyor. Ayrıca benden aldığı Gucci çantayı sahte olduğunu bile bile hesabında orijinal diye paylaşmış ve 2500 fiyat biçmiştir sahte çantaya! O çantanın görsellerini de koyuyorum. Ben hesabında yorum yaptığımda anında beni engellemektedir. Başka üyelerin yazdıkları da silinmiştir Modacruz tarafından. Tüm bunlara rağmen hesabı hala açıktır! Ayrıca sahte hesaplarla girip ağza alınmayacak hakaretler yapılmıştır kendisi tarafından.

Aysun Aysun 1.664 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları