09 Ağustos
#12404250

Modacruz Kullanıcının Hakaret Ve Küfür Etmesi

Öncelikle size onlarca mail yazdığımı onlarca şikayet talebinde bulunduğumu belirterek buradan da yazıyorum. @d... adlı kullanıcı şahsıma ağır hakaretler küfürler etmiştir. Kendisine hiçbir şekilde hakaret, küfür, kötü söz vs..söylemediğimi hesabımı inceleyerek görebilirsiniz. Kullanıcının ettiği küfürleri burada söylemeyeceğim zira benim karakterime yakışmaz. Kullanıcı sözleşmenizin 5.9. Maddesinde her türlü hakaret, küfür, kötü söz durumunda karşı tarafın hukuken sorumlu olduğunu belirtmişsiniz. Gerekli işlemlerin yapılmasını sizden rica ediyorum.


Ben bu şahısla muhatap olamam, çünkü bu kişinin konuşma biçimi hakaret ve aşağılayıcı sözlerden ibaret. Ona aynı şekilde anlayıcı dilden küfür mü edeyim hakaret mi edeyim bu benim asla tarzım değil! Kimse kimseye hakaret etme özgürlüğüne sahip değil, hukuk devletinde yaşıyoruz.


Ayrıca sayın Modacruz yetkilileri bu tarz hakaretlere karşı önlem almanızı rica ediyorum. Zira böyle kişiler diğer kullanıcılara zarar vermekte ve uygulamanıza olan güvencimizi yitirmemize sebep olmaktadır.

Ayşe Ayşe 669 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler