25 Aralık 2018
#11350544

Modacruz İade Sorunu !

Zara biker ceket aldım ürün bedeni çok geniş. S diye aldım ama bunun kalıbı çok geniş. Şimdi ben bu ceketi ne yapacağım. Bu konuda bizleri mağdur etmemelisiniz. Sonuçta satıcıya kilomu belirterek ceketin bana olup olmayacağını sordum ve satıcı kendisinin kilo olarak benden daha düşük olduğunu ve ceketin kendisine tam olduğunu söyledi. Buna güvenerek aldım. Ayrıca renk görseldeki hakiden çok farklı bir yeşil ton. Lütfen satışın iptal edilmesini ve paranın iade edilmesini istiyorum.

Selma Selma 815 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Modacruz Temsilcisi26 Aralık 2018

    Merhaba, Kurallarımız gereği, iade taleplerini ancak ürünler aşağıdaki koşullarda ise kabul edebiliyoruz. Kullanılamayacak ölçüde hasarlıysa Eksik ürün gönderilmişse Site üzerinde gösterilenden ve/veya tanımlanandan açıkça farklıysa Yanlış ürün gönderilmişse sağlanmaktadır. Konuyla ilgili olarak beden uyuşmazlığı iade kapsamı dışında kalmaktadır. Saygılarımızla.

  • Modacruz Temsilcisi25 Aralık 2018

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.Şikayetiniz ile ilgili olarak inceleme sürecimiz başlatılmıştır . Tarafınıza konu ile ilgili telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Bizlere [email protected] adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Sevgiler, ModaCruz Ekibi

Ziyaretçi Yorumları