Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Modacruz Hesabıma Giremiyorum, Param İçeride

profile
20 Nisan
4.423

Modacruz neredeyse 2 aydır aktif değil ve ne param ®ı çekebiliyorum ne de üyeliğimi sonlandırabiliyorum. Resmen paramıza el koydu ve hiçbir açıklama yapmıyor. Mağdur olan binlerce üyesi de aynı durumu yaşamakta. Acil olarak çözüm talep ediyorum...

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Modacruz Açılmıyor

profile
2 hafta önce
625

Modacruz ve Bebecruz aylardır "hazırlanıyoruz" diyor. Mail atıyorum 10 güne açılıyoruz diyor ama ne site açılıyor ne de içeride ki param hesaba yatırıldı! Hesabıma giriş yapamıyorum eğer içeride ki param hesabıma bir an evvel yatırılmazsa Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım, siber suçlara da başvurac...

2 Destek
1 Yorum

Modacruz Hesabımda Ki Parayı Yatırmıyor

profile
23 Haziran
4.037

Modacruz aylardır "hazırlanıyoruz" diyor. Mail atıyorum 10 güne açılıyoruz diyor ama ne site açılıyor ne de içeride ki param hesaba yatırıldı! Eğer içeride ki param hesabıma bir an evvel yatırılmazsa Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım, elimde ekran görüntülerim var.

5 Destek
1 Yorum

Modacruz Hesabımdaki Parayı Vermiyor

profile
08 Haziran
4.709

Modacruz 10 gün sistem bakimi yapılıyor diyeli 2 ayı geçti. Hesabımdaki parayı çekmek istiyorum ama alınan tek yanıt otomatik gelen sistem bakim çalışması. Destek kısmına yazdığımda bir muhatap bulamıyorum sadece otomatik mesaj olarak dönüyorlar. Paramı çekmek istiyorum.

3 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Oze

Ben de Modacruz ve Bebecruz müşterisiyim. İçeride de param var. Maillere de cevap verilmedi. Bir çözüm bekliyorum. 2 ay uzun bir süre. Geri dönüş yapılmadığı takdirde bu ciddi bir suçtur. Acil cevap bekliyorum.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz