09 Eylül
#12557553

Modacruz Beden Uymadı Diye Ürün İadesi Kabul Edildi

Modacruz iade şartlarında; belirtilenin aksi bir durum söz konusu ise, ürün anlatılandan farklı ise yıpranmış ise vb. sebepler ile iade kabul edilmekte yazıyor. Ürün bedenin uymaması halinde iade kabul edilmiyor yazıp, sıfır ayarında ki ayakkabıyı, alıcı tarafıma hiçbir soru sormadan alım yapıp sırf ayağına uymadığı için iade talebinde bulunuyor. Ben Modacruz destek grubuna yazmama rağmen durumu anlatmama rağmen alıcının iade talebi kabul edilmiş tarafıma hiçbir bilgide verilmedi.


Sadece alıcının mı hakları korunuyor bu uygulamada? Bu yapılan ne kadar doğru hem beden uymadı diye iade olmaz yazıyorsunuz şartlarınızda hem de iade seçeneklerinize beden uymadı seçeneği koyarak üzerine bir de bu iadeyi kabul ediyorsunuz. Hiç etik değil bu yaptığınız. Ben bu iadeyi kabul etmiyorum, o zaman şartlarınızı ona göre yeniden güncelleyin biz de ona göre sizinle çalışıp çalışmayacağımıza karar verelim bu yaptığınız hiç etik değil, acilen tarafıma geri dönüş yapılıp hatanın düzeltilmesini rica ediyorum.

Esra Esra 548 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Esra06 Eylül

    Hatta direk beden uymama iade seçeneğiniz var şu an şartlarınız, kurallarınız ve yaptıklarınız çelişiyor, acilen durumun düzeltilmesini rica ediyorum

Ziyaretçi Yorumları