Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Modacruz Açılmıyor

profile
Gamze
12 Eylül
1.096

Modacruz ve Bebecruz ® aylardır "hazırlanıyoruz" diyor. Mail atıyorum 10 güne açılıyoruz diyor ama ne site açılıyor ne de içeride ki param ® hesaba yatırıldı! Hesabıma giriş yapamıyorum eğer içeride ki param hesabıma bir an evvel yatırılmazsa Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım, siber suçlara da başvuracağım.

profile profile profile
3 Destek
1 Yorum

Benzer Şikayetler

Modacruz Hesabımda Ki Parayı Yatırmıyor

profile
Öyküm
23 Haziran
6.206

Modacruz aylardır "hazırlanıyoruz" diyor. Mail atıyorum 10 güne açılıyoruz diyor ama ne site açılıyor ne de içeride ki param hesaba yatırıldı! Eğer içeride ki param hesabıma bir an evvel yatırılmazsa Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım, elimde ekran görüntülerim var.

6 Destek
1 Yorum

Modacruz Hesabımdaki Parayı Vermiyor

profile
Özge
08 Haziran
4.709

Modacruz 10 gün sistem bakimi yapılıyor diyeli 2 ayı geçti. Hesabımdaki parayı çekmek istiyorum ama alınan tek yanıt otomatik gelen sistem bakim çalışması. Destek kısmına yazdığımda bir muhatap bulamıyorum sadece otomatik mesaj olarak dönüyorlar. Paramı çekmek istiyorum.

3 Destek

Modacruz Tl Hesabımı Göremiyorum

profile
Ceylan
28 Mayıs
6.663

Modacruz tl bakiyemi hesabıma yükleyemiyorum satışlarımın hepsi orada kaldı açıklamanızı bekliyorum. Gerekirse gereken yerlere başvuracağım. Böyle bir şey olamaz. Lütfen mantıklı bir açıklama bekliyorum. Bütün satışlarım yok olamaz. İnsanlar ne şartlarla

9 Destek
3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Oze
Oze

Aynı durumdayım...

Benzer Şikayet Yaz