Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Modacruz Açıklama Bekliyoruz Oyalamayın

profile
27 Nisan
1.959

Modacruz'dan iki ürün aldım ve 777 küsur para ödedim. Kargom da gelmedi, param ® şu an Modacruz hesabında. Sistem 2 aydır çalışmıyor. Kimse çıkıp da bir açıklama yapmıyor, bir çok üye alıcı ve satıcı mağdur durumda. Çıkın açıklama yapın ki biz de bilelim ona göre ne yapacağız. Çaresine bakalım.

Gelişme
Gelişme

06 Haziran 07:45

Modacruz'dan sipariş verdim, ürünüm kargolanmadan site kapandı, ama çıkıp da kimse açıklama yapmıyor ve 777 TL'ma el koydu. Ne bir muhatap var ne de bir açıklama yapılıyor. Bir çok satıcı ve alıcı mağdur edilmiş durumda. Kaç aydır bekliyoruz, artık gerekli yere suç duyurusunda bulunacağım.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Modacruz Hesap Bakiyesi Hakkında

profile
1 hafta önce
79

Modacruz uygulamasındaki sistemde mevcut olan paramın ibanıma yatırılmasını talep ediyorum. Aksi durumda yasal yollara başvuracağım. Hiçbir şekilde ulaşım irtibat sağlanamıyor. Uygulamaya giriş yok, bu resmen haksız kazanç sağlama. İvedilikle geri dönüş bekliyorum.

Modacruz Açılmıyor

profile
2 hafta önce
625

Modacruz ve Bebecruz aylardır "hazırlanıyoruz" diyor. Mail atıyorum 10 güne açılıyoruz diyor ama ne site açılıyor ne de içeride ki param hesaba yatırıldı! Hesabıma giriş yapamıyorum eğer içeride ki param hesabıma bir an evvel yatırılmazsa Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım, siber suçlara da başvurac...

2 Destek
1 Yorum

Modacruz Sayfa Açılmıyor, Hesabımda Ki Param Nerede?

profile
24 Haziran
2.347

Modacruz hesabımı, sayfa açılmıyor, kaç kez denedim yok yok. Kaç ürünüm var, ve hesabımda param var, alamıyorum. Sorun nedir? Bir önceki şikayete katılıyorum, bir sürü ürünüm var fotoğraflar, her şey boşa mı gitti? Kimse de cevap bile vermiyor. Cuzdanda ki param ne oldu?

5 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Murat

Ben de aynı durumdayım 700 TL ödeyip ayakkabı aldım ne kargom geldi ne param hesabıma geri döndü hiçbir açıklama yok önceden mail atıyorduk dönüş yapıyorlardı şimdi dönüşte yapmıyorlar

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz