Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Modacruz 1200 Liramı Yedi

profile
06 Mayıs
937

Modacruz'dan ürünler satın aldım toplamda 1159 lira ödedim. Ürünler kargoya verilmeden site çöktü param boşa gitti. Açıklama yapmıyorlar yanıltıp kaçtılar herkesi. Ve ne bir müşteri temsilcisi ne bir muhatap var. İnsanları güçlendirip yanılttılar resmen.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Modacruz Bakiyeme Erişilemiyor

profile
1 hafta önce
56

Modacruz bakiyemi aldı içeride param var erişemiyorum! Nasıl olacak bu iş acil destek çözüm bir şey. Aylardır site bakımda yalanı yeter artık ya. İnsanlar hep bu durumda diğer şikayetleri de okudum ve hala hiçbir şey yapmıyor yetkililer yazık ya!

Modacruz Hesap Bakiyesi Hakkında

profile
1 hafta önce
79

Modacruz uygulamasındaki sistemde mevcut olan paramın ibanıma yatırılmasını talep ediyorum. Aksi durumda yasal yollara başvuracağım. Hiçbir şekilde ulaşım irtibat sağlanamıyor. Uygulamaya giriş yok, bu resmen haksız kazanç sağlama. İvedilikle geri dönüş bekliyorum.

Modacruz Siteye Erişim Yok

profile
2 hafta önce
34

Modacruz sitesine satmak üzere yüklediğim ürünler ve 95 TL de bakiyem var. Yaklaşık 7 aydır web sitesine ulaşılamıyor. Destek maillerine en kısa sürede yeniden sizinleyiz diye otomatik mesaj geliyor. Benim gibi çok fazla mağdur var. Resmen paralarımızın üzerine yatıp siteyi erişime kapattılar. Kart ...

Modacruz Siteye Erişim Yok
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz