Moda Line Park'tan Aldığım Ürünün Dikişleri Attı.

Mustafa B. |

Eşime Antalya Moda Line Park'dan bir kazak aldık. Bir defa giyebildi lakin kol dikiş yerinin dibinden dikişler attı ve boyun kısmında delik oluştu. 2 hafta sonra götürebildik lakin aldıktan sonra hemen giymemişti yıkama dahi olmadı. Firmaya götürdük 1 ay sonra değişimden geldi ve aldığımız cevap kullanıcı hatası oldu.

Firma işi öğrenmiş kullanıcı hatası deyip işin içinden çıkıyor. Nasıl bir hataysa artık ilk defa giyilen giysi kolundan ve boynundan sökülüyor. Ben bir daha alışveriş yapmayacağım ve tanıdıklarıma da yaptırmayacağım.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Dikiş

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ağustos
  10:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve soruları için 0850 532 0 444 numaralı modalinepark.com Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir veya info@modalinepark.com.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.


  Saygılarımızla
  ModaLine

 • Mustafa B.
  18 Şubat
  15:54

  Firma yetkilisi Ayşe hanıma iletişim kurmak istiyoruz demiş mail attım geri dönüş yapmadı. Telefonla ulaştık firmanın ürünü değerlendirmesinde bir hata olamayacağını kendilerinin büyük bir marka olup dünyaya açıldığından bahsedip durdu tekrar bir kontrol edelim dedi. Ama ürünü tekrar görmeden neyi kontrol edeceğini anlamadım. Watshap'tan ürün fotograflarını gönderdim MMS olarak gönderdim mail olarak gönderdim. Tarih 4 Şubat 2015. Bugün 18 Şubat 2015 ama hala bir cevap yok. Artık ürünü çöp kutusunun yanına bırakıp gideceğim. Tekrar söylüyorum sizden büyük firma falan olmaz. Büyük firma dediğiniz ürününün arkasında durur. Hiç yıkanmamış sadece bir defa giyilen üründe tüylenme olup koltuk altında ve bilek kısmında dikiş yerlerindeki delikleri kullanıcı hatası diye sallamaz.