01 Temmuz 2013

Moda Life Mobilya Teslimatta Koltuk Grubu Gelmedi!

29 Haziran' da gelmesi gereken koltuk takımım gelmedi. Depo Sorumlusu A. Bey çözüm üretemedi, ürünümün merkez fabrikada olduğunu belirttiler (Muhtemelen benim aramamla nakliye süreci tetiklendi) en geç Pazar gelmeli dediğimde tatil olduğunu, Pazartesi getirebileceklerini söylediler.

(Moda Life'ın tutarlılığına inandığım için dün misafirlerim halının üzerinde uyumak zorunda kaldılar.). Satış yaptığım bayi Müdürü R. Bey müsait olmadığını nakliyenin bugün gerçekleşeceğini söyledi. Her ihtimale karşı A. bey ile iletişime geçmem için 0232 281 69 50 numarasını verdi, fakat üçtür meşgul çalıyor. Koltuklarımın bugün getirilmesini talep ediyorum.

Mustafa 275 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Şubat 2014

    Uzun bir aradan sonra bu şikayetle ilgili yorum yazmak garip bir durum: Az önce Moda Life ile garip bir konuşma gerçekleştirdiğim için TEKRAR yazıyorum (Bu arada Moda Life'a telefonunuza şikayetvar. com'dan sms ile o an gelen şifreyi paylaşmanız durumunda, kendileri ile ilgili şikayetleri direk silebiliyorlarmış, bilgilerinize...) Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, burada yaşanan süreç ilgili firmaya karşı bir şikayet, okuyanlar için ise bir bilgilendirme niteliğindedir. Yaşadığım mağduriyet koltukların BELİRTİLEN TARİHTE gelmemesiydi. Koltuklar geldiyse şikayet kalmamıştır gibi bir yaklaşım çok gerçekçi değil bu anlamda. Bu yüzden şikayetin (bilgilendirmenin) silinmesi gerekiyor tezine katılmıyorum.

  • Modalife Mobilya Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ürünlerle alakalı olan sorunları giderilmiş olup, elimizde olmayan sebeplerden dolayı ,yaşanılan aksaklıktan dolayı, müşterimizden özür diler, almış olduğu ürünleri, güzel günlerde kullanmasını temenni ederiz. www.modalife.com.

  • Modalife Mobilya Temsilcisi19 Temmuz 2013

    gerekli incelemeler başlatılmış ve müşterimizin sorunları 15/07/2013 tarihinde çözülmüş olup müşterimiz ile teyitleşilmiştir..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön