22 Nisan 2013

Moda Di Centone 1 Günlük Giyilen Pantolon!

06/04/2013 tarihinde Ümraniye mağazanızda Altınyıldız nano etiketli ceket ve kumaş pantolon aldım. ertesi gün teslim aldığım ve 08/04/2013 tarihinde toplamda 5 saat giyindiğim pantolonun ağında tiftiklenme meydana geldi.09/04/2013 tarihinde aldığım mağazaya pantolunu götürerek değişim talep ettim ancak inceleme istek formu doldurup sonuca göre hareket edelim diyerek pantolonu merkeze yolladılar.

Merkezinizde H**** E****' in hazırladığı raporda Aşırı sürtünme ve terleme sonucu deformasyon olduğundan değişim olmayacakmış. El insaf 5 saatte soğuk havada ne sürtünmesi ne terlemesi ne kullanıcı hatası? sonrada tüketici mahkemesine başvurun dediler. Artık iade talep edeceğim.

Yunus 489 Okunma

Cevaplar

  • Yunus18 Temmuz 2014

    Değişime gelen red cevabı sonrası pantolan tekrardan inceleme için firmanın üretim merkezine gönderim yapılmış olup hazırlanan 2. eksper raporu neticesinde kusurlu ürün yenisiyle değiştirilmiştir. Ben mi şansızdım yada ürün kalitesi çok mu düşük bilemedim. Ancak bu firmayı kullan at tarzda yaptığı ürünler yüzünden bir sonraki alışveriş için tercih etmeyeceğim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön