17 Eylül 2014

Mobstar Köşe Takımı Ahşap İskeletinde Hata!

Mobstar 'dan almış olduğum köşe takımı ahşap iskeletinde tasarım hatası veya eksik imalat yapıldığından koltuk minderleri aşırı derecede çökmektedir. Geçen sene firmaya şikayetimizi bildirdik minderin içinde hatalı dolgu malzemesi kullandıklarından dolayı çökme olduğunu söylediler ve içinin dolgusunu değiştirdiler. Fakat 2 ay sonra aynı şekilde çökme meydana geldi.

Bu yıl tekrar aradım fakat firma iskeletinde herhangi bir hata olmadığını bizden başkada şikayet almadıkları bu konuda başka bir işlem yapamayacaklarını söylediler. Biz kendimiz yaptırmak için iskeletini açtığımızda işçilik hataları olduğunu gördük. Bu konuda firmanın hatasını gidermesini talep ediyorum.

Oktay 2.758 Okunma

Cevaplar

  • Oktay06 Mart 2015

    Sayın firma yetkilileri fatura farklı firma adına kesildiği için isim çıkmamıştır. Fakat yukarıda vermiş oldukları numaradan defaatle konuşup durumu anlattım. Tamam halledeceğiz dediler en sonunda da ücret karşılığı yapabiliriz dediler. Halbuki ben kırılan bir yerin yapılmasını değil tasarım ve üretim hatasından kaynaklı durumu şikayet ediyorum. Bu durumu tekrar firmaya iletebilir misiniz? Faturada yazan isim Efendioğulları Elektrik ve Telekomünikasyon ltd. Şti.

  • Mobstar Temsilcisi31 Ekim 2014

    Sayın İlgili Şikayette bulunan kişi adına müşteri kaydımız bulunmamaktadır.Bilgilerinize rica ederiz. Saygılarımızla Mobstar Müşteri Hizmetleri Not:Değerli tüketicimiz, markamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili istek öneri ve şikayetlerinizi 0312 267 16 40 numaralı iletişim hattımıza iletebilirsiniz.

  • Oktay23 Eylül 2014

    hala arayan soran olmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön