29 Haziran 2016

Mobstar Getireceğiz Diyorlar Gelen giden Yok!

İnternetten araştırdım ve alışveriş yaptım bunlardan her şey alışverişi yapana kadar tabi bildiğiniz gibi mükemmel bir satış öncesi var o kadar çok uğraşıyorlar ki aldıktan sonra mobilyalarımı getirmediler. Sözleşme tarihinden haftalar geçti hala arıyorum. Herkes başkasına suçu atıyor en son biri yardım etmeye çalışıyorum.

Getireceğiz diyor tabi ki yok öyle bir şey. Müşteriyle ters konuşmaları üste çıkma çabaları var sözde suç bastıracaklar. Tabi daha ben bunu yazarken ürünlerim gelmedi kırığı çıktığı kalitesi eksikliği nasıl olur bilemiyorum ama elimden geldiğince beni mağdur eden bu Mobstar ürünlerini başkasını mağdur etmemesi için paralarını daha mantıklı yerlere vermeleri için uğraşacağım.

Burak 2.347 Okunma

Cevaplar

  • Mobstar Temsilcisi08 Kasım 2016

    Sayın Tüketicimiz, Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili bizleri bilgilendirmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup; konu hakkında en kısa sürede dönüş yapılacaktır. 0312 267 16 40 No'lu Mobstar Danışma Hattımıza ulaşarak da şikayetiniz ile ilgili durum bilgisi alabilirsiniz. Mobstar Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön