Mobilworx Taşınabilir Elma Yedek Şarj Arızalı Çıktı.

Ömür K. |

İskenderun AVM'den Mobilworx' ten elma seklinde taşınabilir yedek şarj alacaktım. Orada duran arkadaş olmadığını söyledi ama teşhirdeki ürünü verebilirim dedi. Yeni ürün geldiğinde değiştiririz dedi ve cihazı aldım faturayı değişim yaptığımızda veririm dedi ve 110 TL verip aldı dediği gibi bir zaman sonra gittim personel değişmiş fatura olmadan değişim yapamayız dediler ama yine müşteri memnuniyeti dediler ve değişim yaptılar. Allah razı olsun ama verdikleri arızalı çıktı. Geri vermek istedim faturası yok diye başka ürün veremeyiz dediler. Arızalı olan ürünü aldılar bakılacak diye 1 hafta kaldı. Gittim bir şey yok dedi ama telefonu yüzde 46 veya 48' de bırakıyor. Lütfen çözüm...

Etiketler :

Ürün İade ve Değişim Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 15 Ocak
    15:09

    “ Sayın Müşteri; İlgili şikayetiniz tarafımıza ulaştı ve size şikayetiniz hakkında detaylı bilgi aranarak aktarıldı. Şikayetinizin çözülmediğini düşünüyorsanız destek@mobilworx.com adresine detaylı olarak tekrar iletebilirsiniz.

    Mobilworx ile ilgili her türlü şikayet, görüş ve önerinizi destek@mobilworx.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

    Saygılarımızla