Mobilotoservis.com Bakım Aşamasında Sorun!

Berhan Ö. |

Geçen hafta Clio marka arabamı bakım için aradım. Geldiler dediler ki bu yağdan sıkmamız lazım dizel araçlara iyi gelir açtı yağ kapağını boşalttı sonra gitti yağ değişimi yaptı attığı yağ gitti. Güvenlikteki arkadaş söyledi bunu bana dedi, abi bunu içine döktü sonrada geri boşalttı dedi. 2.ci adam arar acele iş yapıyor ya giderken motor kaputunu bile kapatmadan gitti bunu da geçtim aracın bakım km sıfırlamadan gitti bir baktım km aynı duruyor. Yok neymiş kapınıza gelen imkan arkadaş git sanayide yaptır acele etmiyorlar hiç yok da ayak üstü 2 tanede ürün sattı adama ben ne kadar fiyatı diyene kadar o gitti benzin deposundan bir şey boşattı. Böyle saçmalık mı olur ya!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berhan Ö.
  10 Ekim
  17:44

  Yalan söylemeyin sorun çözüldü diye benim hiçbir sorunum çözülmedi kafasına göre geldi takıldı gitti yalan şeyler yazmayın insanları kandırmayın kesinlikle adam kaputu bile kapatmadan gitti siz neyden bahsediyorsunuz

 • 22 Şubat
  18:45

  Berhan Bey merhaba,

  Sistem kayıtlarımıza baktığımızda bu konuyla ilgili sorunlarınızın çözüldüğü notunu görüyoruz. Motorunuza atılan temizlik ürünün özelliği temizledikten sonra boşaltılıp temiz yağın konulması. Yani ustamız boşaltmasaydı hatalı bir uygulama olacaktı ve boşa para vermiş olacaktınız açıkçası :)

  İyi günler dileriz.