Mobilelegends.com Küfür Eden Oyuncu Sorunu!

Ege Ege12 Kasım 2019 17:47

C******** adlı oyuncu oyunun ilk dakikalarında 12-1 gibi bir fark ile başlamış iken hiçbir sözlü yazılı veya kışkırtıcı bir davranış yapmadığım halde (örneğin buff'ı çalındığı zaman deliren psikopat oyuncular gibi) bunun gibi de olsa hiçbir şey ama hiçbir şey yapmadım oyuncuyla alakam bile yok, kendi kendi ölüyor ve adc yanında bir destek olarak önde olduğumuz için fazla açılmadan koridor ittiği için yanında duruyorum. Yani herkes bir şeyler yapıyor işte anlayacağınız üzere her oyunda olduğu gibi herkes hata yapıp ölebildiği gibi kendisi oyunun bir köşesin ölüyor veya bir şey oluyor ne olduğunu da bilmiyorum ha tek bildiğim bir anda durduk yere *********** diyor. O dakikadan itibaren moral 0, bütün takım o küfürden sonra 12-12 oluyor inanın ki açın izleyin ve durmuyor susmuyor ve oyun oynayacak ne moral bırakıyor ne zevk ne de sinir.

Doğal olarak o küfürden çok kısa süre sonra oyunu kaybediyoruz. Bu oyuncu asla düzelecek bir oyuncu değil. Resimde gördüğünüz üzere rapor sistemine de yazdım burada biraz daha açık anlatmak istedim belki okuyan olur. Şayet olursa lütfen bu ve bunun gibi oyuncuların bu oyunla ilişiğinin derhal kesilmesini talep ediyorum ve desteklerinizi bekliyorum lütfen.

Ya sadece hatalı bir şey bile yapsam benim inandığım inancıma ve yaratıcım Allahım ya böyle bir hakarette küfürde bulunması bile yeterken bu kadar sebepsiz anlamsız bir şekilde bütün oyun huzurunu bozan bir oyuncu. Sadece oyuncuların huzurunu bozmakla kalmaz birilerinin damarına dokunup hani telefonlaşıp kan dökülen dökmesine sebebiyet veren insanlar var ya buna bile sebep olabilir. Yalvarırım bu oyuncunun ilişiğini kesin hesabını ulaşıma engelleyin, bir şekilde engelleyin.

Bütün Mobile Legends yetkililerine sesleniyorum bu oyuncuyu bu oyuna hiçbir şekilde giremesin, sadece kendim için istemiyorum bütün oyuncularınıza eğer değer veriyorsanız bunu yapın. Sizden bir oyuncu olarak mağduriyetimi ve şikayetimi dile getirdim. Her iki taraftan da ne kadar bizlere önem verdiğinizi buradan veya hesabıma geri mesaj olarak gereken önlemi anladığınızı ve yaptığınızı bildirirsiniz. Umarım bu yazıyı bir çok mobile legends oyuncusu ve yetkilisi okur, okunmasına yardımcı olur. Anlattığım konunun her kelimesi doğru ne abarttım ne bir şey kattım. Kayda almak aklıma gelmedi. Ama yetkililer bu oyunu izleyebilir ve sohbeti okuyabilir yanlışım yalanım varsa özür dileyeceğim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler