Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Mobile Legends Kötü Eşleşme Sistemi

profile
Muzaffer
30 Kasım 2023
227

Uranus Divine, bu hesap benim hesabım. Ardı ardına oyunlar oynuyorum ve takımım sürekli hata yapıyor ya da oyunu bilmiyor. Ben mistik ligdeyim ama takım arkadaşlarım daha düşük seviyelerde olabiliyor. Sürekli aynı durumu yaşamaktan bıktım. Böyle devam ederse bu oyunu bırakmak zorunda kalacağım.

Mobile Legends Kötü Eşleşme Sistemi

Benzer Şikayetler

Mobile Legends Eşleşme Sistemi Yanlışı

profile
Muhammed
1 hafta önce
227

Efsane ligdeyim ve solo oynuyorum. Sistem beni Mistik Lig ile eşleştiriyor ve eşleşmelerde sürekli adaletsizliklerle karşılaşıyorum. Oyun, oyuncunun yeteneğine eşleşme sırasında sürekli müdahale ediyor. Mobile Legends: Bang Bang, oldukça adaletsiz bir oyun ve bu durum devam ederse çok sayıda oyuncu ...

Mobile Legends Eşleştirme Sistemi Düzeltilmesini İstiyoruz

profile
Kenan
05 Kasım 2023
182

Bu nedir ya arkadaş ben şahsen oyunu 1. Sezonun 2. Ayı başladım ve takı 2022 ye kadar oyunda sıkıntı yoktu ama şimdi adamlar yüce mistik Ligi'nde efsane ligindeki adamla giriyor ve 600 yıldızlı adam ben daha mistik Ken karşıya takım olarak denk geliyor ve her zaman şu eşleştirme sistemini düzeltin l...

Mobile Legends Eşleşme Adaletsizliği Kötü Takım!

profile
Bedirhan
01 Ekim 2023
128

Efsane Ligine gelip karşı rakip güçlü olmasına rağmen benimle eşleşen oyuncular Epik liginde güçsüz oyun oynamasını bilmeyen oyuncularla eşleşiyorum kaç kere şikayet ettim geri dönen olmadı en sonunda oyunu sildim kafam rahat bomboş zaman kaybı saçma bir oyun o derece soğudum geçen zamanıma yazık.

Mobile Legends Eşleşme Sisteminin Kötü Olduğunu Belirtmek İstiyorum

profile
Kadir
21 Ağustos 2023
58

İşe yaramaz bir eşleşme sistemi yapmışsınız oyunu bırakıyorum. Her seferinde max lig imle alakası olmayan oranımla alakası olmayan oyuncularla oynamak zorunda değilim ve böyle devam ederse çok kişi bu oyunu bırakır cidden rezalet her seferinde düzeltiyoruz deyip daha kötü hale getiriyorsunuz.

Mobile Legends Eşleşme Hatası Var

profile
Ömer
25 Temmuz 2023
864

Oyunda büyük bir sorun var, eşleşme hatası var. Ben ve arkadaşıma sürekli kötü takım geliyor. Biz efsane de oynarken takıma gelenler aynı ligde olmasına rağmen kötü oyuncu ve bu insanları çok sinir ve rahatsız ediyor. Bu hatayı düzeltmezseniz çoğu oyuncu bırakır haberiniz olsun.

Mobile Legends Eşleşme Hatası Var
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz