22 Ağustos 2013

MobilCadde.com Kusurlu Ürün Gönderdi!

12 Ağustos'da Mobilcadde.com isimli siteden cep telefonum için şarj cihazı aldım. Elime ulaştığında kablonun normalden çok daha ince olduğunu fark ettim ama fazla önemsemedim. Prize taktım, jak telefona zor da olsa oturdu ve şarj olmaya başladı. Ben de kabloyu söktüm ve kenara koydum.

Ertesi gün telefonumu şarj etmek istediğimde şarj kablosunun çalışmadığın fark ettim. Mobilcadde.com'a mail gönderdim. Kalitesiz ürün sattıklarını aldığım ürünün daha kullanmadan bozulduğunu, kaliteli ürün satmalarını söyledim. Elimdeki şarj kablosunu çöpe atacağımı değişim istemediğimi söyledim ama yine de kaç gündür cevap göndermediler.

Uğr 257 Okunma

Cevaplar

  • Uğr30 Ağustos 2013

    Mobilcadde PİŞMANLIKTIR! Ürünü göndermemi istediler. Gönderdim. Yenisini göndereceklerin ide gönderdiler ve gönderdiler. ama o da ne? sadece usb kablosu göndermişler. ben normal sarj kablosu göndermiştim onlara. ürünün fotoğrafını istediler. çekip gönderdim. tamam size doğru ürünü bugün tekrar göndereceğiz dediler. yenisi 2 gün önce geldi. bu sefer de samsung galaxy telefonlar için sarj yollamışlar. ben sony xperia için sarj kablosu almıştım. Jakı denedim uydu. priz taktım sarj olmaya başladı ama 3 saniye geçmeden sarj cihazı patladı dumanlar çıktı ve kokmaya başladı. tekrar mail gönderdim mobilcadde.com'a ama 2 gündür mailime cevap vermediler. KISACA MOBILCADDE PİŞMANLIKTIR! Yıllardır internetten alışveirş yapıyorum ilk kez böyle şeyler başıma geldi. Resmen alışverişten soğudum. Bu kadar birbirinden habersiz çalışan elemanlarda başka hiç bir yerde yoktur.

  • MobilCadde.com Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Müşterimizin sorunu ile ilgili kendisi ile telefon yoluyla irtibata geçilip değişim işlemleri ile ilgili bilgi aktarılmıştır. En kısa sürede işlemler tamamlanacaktır. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan iletişim bölümündeki formları doldurarak, telefon ile iletişime geçerek veya direkt mail göndererek tarafımıza iletebilirsiniz. MobilCadde.com Müşteri Hizmetleri 0 216 343 70 40 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön