MobilCadde.com Sorun Yaşatıyor!

Erman U. |

Aynı gün kargo olan ürünlerden oluşan siparişi 15.12.2014 günü girdim. MobilCadde.com'u aradım, daha önce yaşanan kargo sorunu sebebiyle kargo şirketi teyidi aldım. Tek stok defoluymuş. Tedarik beklendi. Ürün geldi kargo edilecek beklendi. Ürün kargoya verilmiş bilgi veren yok. Sipariş özetinde farklı kargo şirketi olmasına, siparişten sonra arayıp söylememe rağmen, ürün yine daha önce problem yaşadığım kargo şirketine verilmiş.

Benim başıma problem üzerine problem çıkarıldı. Müşteri hiçbir aşamada bilgilendirilmiyor. Ellerinde olmayan miktar stokta var gösteriyorlar. Artık bu siteyi kullanmayacağım, kullandırmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kargo Takip-Yönlendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman U.
  22 Aralık
  19:51

  Acaba hangi numaradan aramaışlar da ulaşamışlar 0 216 343 70 40 numaralı telefondan bana gelen çağrı yok.

  Tarafınıza dönüş yapmaya, sitenize kullanıcı adı parola girip mesaj kutusuna bakmaya da vaktim yok. Bir zahmet sizde kayıtlı e-posta adresime vereceğiniz cevabı iletebilirsiniz veya buradan da cevabınızı iletebilirsiniz ki zaten vereceğiniz cevabı buraya ekleyeceğim.

  Sözlü bir cevap almak istemiyorum.

 • 22 Aralık
  08:27

  Müşterimize ayrıntılı bilgi verilmek için cep telefonundan ulaşılamamaktadır, tarafımıza dönüş yapılmasını rica ederiz.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet,öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan iletişim bölümündeki formları doldurarak, telefon ile iletişime geçerek veya direkt mail göndererek tarafımıza iletebilirsiniz.
  Telefon: 216 343 70 40
  Email: musterihizmetleri@mobilcadde.com