MobilCadde.com Siparişim Hala Gelmedi!

Gamze S. |

2 hafta önce telefon kabı sipariş etmiştim ama hala gelmedi. Kargoya kendim gittim yok dediler. Satıcıya mesaj yolladım cevap gelmedi. Onay süresini uzattım ama sonunda para satıcıya aktarıldı. Şu an ürünü aldım gözüküyorum. Oysaki ürünü ne gören var ne duyan. Bir telefon kabı için fazla para verdim yanarım da ona yanarım. Ayrıca bir daha buradan bir şey alacağımı sanmıyorum. Hiç beklemezdim gerçekten.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze S.
  09 Kasım
  16:08

  Kargo bana hiç bir şekilde ulaşmadı. Telefonum 7/24 açık ama ne bir arama ne de mesaj geldi.. Adrese de kimse gelmedi. Mesajlarıma da dönülmedi. Para iadesi ile ilgili bilgi de almadım. Şuan ürünü almış görünüyorum iade edip paramı alabiliyorum. Malum bende iade edilecek ürün felan yok..

 • 05 Kasım
  10:14

  Müşterimizin 21/10 tarihinde vermiş olduğu sipariş aynı gün yurt içi kargoya teslim edilmiştir, teslimat şubesi müşterimize ulaşamadığından 3 gün şubede kargoyu bekletip tarafımıza iade olarak gönderimi sağlamıştır. Teslim alınmayan kargo tarafımıza ulaştığında para iadesi için gerekli talimatlar verilmiştir.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet,öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan iletişim bölümündeki formları doldurarak, telefon ile iletişime geçerek veya direkt mail göndererek tarafımıza iletebilirsiniz.
  Telefon: 216 343 70 40
  Email: musterihizmetleri@mobilcadde.com