MobilCadde.com 3 Gündür 100 Km Mesafe Bile Olamayan Yerden Kargom Gelmedi.

Yunus D. |

22***3 no.lu siparişim bir ürünün stoklarında bulunmaması gereğiyle temin edilecek dediler. Ürün açıklamasında stoktan teslim yazıyordu onu es geçtim insanlık halidir dedim ama kaç gündür kargom gelmedi. Aramızda 100 km mesafe bile yok. Telefon açıyorum bakan yok yine bir akşama olursa kargo gelse bile kabul etmeyeceğim geri göndereceğim.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus D.
  07 Eylül
  15:30

  Kargom şuan elime ulaştı ama şunu söylemek istiyorum hiç memnun edici bir alışveriş olmadı şeffaf kılıf sipariş vermeme rağmem şeffaflıkla alakası olmayan bir kılıf geldi resimde ki ürünle hiç alakası yok değişim ya da para iadesi istiyorum ayrıca esnemiş eskimiz arka yüzeyinde lekeler bulunuyor kullanmış gibi bir hissiyat var ayrıca kılıfı taktığım anda hiçbir fiziksel tuşu kullanamıyorum kılıfla cihaz arasında abartılı şekilde boşluklar ve esnemeler var Hİç Memnun Edici Bir Alışveriş Olmadı

 • 07 Eylül
  08:22

  Merhaba 03/09/2015 tarihinde işleme alınan siparişiniz bir gün gecikmeli olarak 04/09/2015 cuma günü yurt içi kargoya teslim edilmiştir. Hafta sonu nedeniyle teslimatınız bugün yapılacaktır.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet,öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan iletişim bölümündeki formları doldurarak, telefon ile iletişime geçerek veya direkt mail göndererek tarafımıza iletebilirsiniz.
  Telefon: 216 343 70 40
  Email: musterihizmetleri@mobilcadde.com