25 Mart 2013 #1705960

Başarı Mobile Yanlışlıkla Satın Alınan Oyunun İptalini İstiyorum!

25.03.2013 tarihinde 4 yaşındaki çocuğum Samsung marka cep telefonumu kurcalarken oyun bölümüne girmiş, bir şeylere tıklamış, onaylamış. Telefonuma "Talep etmiş olduğunuz oyunun şifresi:--- şifreyi talep etmiş olduğunuz oyunu açarak ekrana yazın. bu oyun için 12.0 TL ücretlendirildiniz. MH:05468022977" şeklinde bir mesaj geldi.


Fakat bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Bu hususla ilgili bana oyunu zorla satmış bulunmakta olan bu kurumdan tüketici haklarına uygun bir açıklama bekliyor, şifrenin direkt olarak iptalini ve acilen faturamdan kesilen 12 tl'min iadesini istiyorum. Ücret kesim onayının bu kadar basit olmaması gerekiyor, güvenlik kodu vb. bir yöntemle onay almaları gerekir.

İlyas 89 Okunma

Cevaplar

  • İlyas25 Mart 2013

    Yani Her şekilde kılıfına uyduruyorsunuz, 4 yaşındaki çocuk okuma yazma bilmeden 5 aşama dediğiniz güvenliği geçiyorsa bu işte bir kandırmaca olduğunu düşünürüm, ve tüketici olarak işlem iptalini isteyebilirim şifreyi kullanmadığım halde iptal işlemi gerçekleşmiyor. böyle bir alış-verişi ilk defa sizin sayenizdede görmüş olduk.

  • Mobil Oyuncu Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile e-mail yoluyla iletişime geçilerek işlemler hakkında detaylı bilgi verilmiş ve problemin giderilmesi adına çalışma başlatılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön