22 Nisan 2013 #1757117

Başarı Mobile Yanlışlıkla Alınan Oyun!

21.04.2013 de 7 yaşındaki kardeşim telefonumda oyun oynuyordu. Oyun bittiğinde satın al kısmı çıkmış. Telefon dokunmatik olduğu için nerelere dokunduysa 2977 den mesaj geldi "talep ettiğiniz oyun için hattınızdan 2 TL tahsil edilmiştir.10 TL borcunuz kalmıştır" diye.


Hemen başarı destek hattını 3 kez aradım, o kadar bekletildim ama kimseye ulaşamadım. Neden oyun şifresi gelmeden önce "evet" yada "iptal" yazın şeklinde mesaj gelmiyor? Yada hattımda TL yokken 0,4 TL lik mesaj atamıyorken nasıl 12 TL lik oyun şifresi geliyor? Ben bu şifreyi kullanmadım ve istemiyorum. Sorunum çözülmezse hattımı kapattıracağım, kalan 10 TL yi yine alamayacaksınız. Bu yüzden 2 TL nin iadesini 10 TL nin iptalini istiyorum.

Sümeyra 81 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyra22 Nisan 2013

    Bir de problem giderilmiştir yazmışlar. Sadece "5 aşamalı bir işlem. Satın alma işlemi gerçekleşmiş" demenin nesi çözüm? Her üründe ürün iadesi vardır. Ben bunun da iadesini istiyorum. Kullanmadığım şifre için neden 12 TL vereyim. Saçmalığa bakın! Arkasını arayacağım, böyle kalmayacak.

  • Mobil Oyuncu Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Yetkili; Müşterimiz ile görüşme sağlanmış.İşlemleri ile ilgili detaylı bilgi paylaşılmış ve problem giderilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön