07 Eylül 2013

Başarı Mobile Ücret İadesi Yapmıyor!

Yanlışlık sonucunda cep telefonuma gelen ve kullanmadığım oyun şifresi için tel:0505586****12 TL'lik ücretin iadesini talep ediyorum. Turkcell ve mobil oyuncu 444 0100 (Başarı Mobile destek hattı) telefonlarını aradığım halde onay vermişsiniz iade yapamayız denildi. Turkcell iş ortağımızdır. Ücretlendirme bizimle ilgili değil dedi.


Yanlışlıkla onay da vermiş olsam kullanmadığım bir ürün şifresi için 12 TL ücret bilgi verilmeden kesiliyor.Yasal bir boşluktan faydalanmak etik midir?Bu kadar kişinin ahını alan bu kurum gece rahat uyuyabiliyor mu acaba? Konuşmalar çerçevesinde de iadenin yapılmayacağını tahmin ediyorum.Bu nedenle Allah'a havale ediyorum.

Ömer 119 Okunma

Cevaplar

  • Ömer10 Eylül 2013

    Merhaba, Benim ile irtibata geçildiği doğrudur fakat problemin giderildiği yanıltıcıdır.Problem giderilmedi aksine problem daha da büyümüştür.İade yapılmayacağı kesin olarak bildirilmiştir.Başarı mobilin geri bildirimlerini etik görmüyorum.

  • Mobil Oyuncu Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile irtibata geçilerek işlemler hakkında detaylı bilgi verilmiş ve problemin giderilmesi sağlanmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön