21 Eylül 2013 #2023793

Mng Turizm'in Sorumsuzluğu Ve Rehberin Uyanıklığı!

9 ağustos Ramazan Bayramında Klasik İtalya'ya katıldık. Firma bize sabah 05:00 Atatürk Havalimanında buluşma noktasında olacağız dedi. Uçağımız 08:00'de olmasına rağmen başka bir şehirden aktarmalı olarak 05:00'de Sabiha Gökçen'den Atatürk'e yetişmek için erkenden yollara çıktık.


Saat 05:00'de kimseler yoktu. Birçok tur şirketinin elemanları müşterilerle buluşurken Mng Turizm yetkilileri ortada yoktu. Bizlerde kendi başımızın çaresine bakıp uçağa doğru ilerledik.


Tabii herşey burada bitmedi İtalya'ya indiğimizde bizi karşılayan rehber tam tüccardı. Adam ekstra tur'a insanları katabilmek için türlü numaralar yapıyor. Katılmayanları yol üzerinde bırakacak kadar vicdansızdı.

Merih 4.496 Okunma

Cevaplar

  • Mng Turizm Temsilcisi23 Eylül 2013

    Tura katılan misafirlerimiz ile görüşülmüş olup, ilgili şikayetine istinaden havaalanı buluşma detayları tur programı bilgilendirmesi doğrultusunda gerçekleştirildiği açıklanmıştır. Tur rehberi ile ilgili görüşleri ise; işbirliği içerisinde olduğumuz yerel tur operatörümüz ile paylaşılarak, konunun dikkate alınması gerektiği belirtilmiştir. Sitenizin ve misafirimizin hassasiyeti ile gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, iyi günler dileriz. MNG Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön