03 Eylül 2013 #1981858

Mng Turizm Taksit Taksit Para İadesi Yaptı!

Mng Turizm ile yaptığımız otel rezervasyonumuzun 1 günü iptal hakkımız olduğu için iptal ettirdik 2400'lük meblağın 1 gününe tekabül eden 403 liranın 25 rezervasyon iptali için kesilip geri kalan meblağın iadesi gerekirken 6 taksitten sonra tekrar 6 taksit olarak karta iade yapıldı yapılan işlemi haksızlık olarak düşünüyorum.


Bir daha Mng Turizm ile asla çalışmak istemiyorum. Gerekli bütün yerlere şikayet edeceğim ve iade 312 olarak 52 liralık aylık 6 taksitte geri ödeme yapılıyor. Taksitlerim bittikten sonra tabii ki 403 liralık aylık geri ödemesi 52 lira nasıl oldu anlamadım.

Gülay 3.694 Okunma

Cevaplar

  • Gülay31 Ekim 2013

    BENCE HALA DİKKATSİZ DAVRANIYORSUNUZ.

  • Mng Turizm Temsilcisi04 Eylül 2013

    Misafirimizin Şubat ayında yaptırmış olduğu 1-8 Eylül tarihli rezervasyonu, 19 Temmuz tarihinde talebi doğrultusunda 1-7 Eylül tarihli olarak değiştirilmiş ve 1 gece konaklama iade işleminin de banka ile nasıl yapıldığı kendisine sözlü olarak anlatılmıştır. Misafirimizin ödemiş olduğu toplam tutar MNG Turizm tarafından 2 taksitli olarak çekimi yapılmış, bankası tarafından da +4 taksitli kampanya ile 6 taksitli işlemi gerçekleşmiştir. Tüm iade işlemleri de aynı şekilde gerçekleştiğinden dolayı, 1 gecelik 317.47 TL'lik iadesi de, MNG Turizm olarak bankaya 2 taksitli olarak yansımış, banka da yapmış olduğu kampanyaya ilişkin 4 taksitle geri iadesini gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla misafirimizin tarafımızdan kaynaklanan herhangi bir mağduriyeti söz konu olmayıp, MNG Turizm yetkilileri taahhüt ve edimlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmek için azami özen ve dikkati göstermişlerdir. MNG Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön