27 Mayıs 2013

Mng Turizm Erken Rezervasyon Sorunu!

Aralık ayından beri erken rezervasyon indirim reklamları var. Bende aynı aydan beri takip ettim ve Şubat ayında uygun olduğuna inandığım fiyat ile rezervasyon yaptım. ancak şu an mayıs ayı sonuna gelmiş olmamıza rağmen fiyatta hiç bir değişiklik olmadığını hayretle izlemekteyim. erken rezervasyon reklamlarında % bilmem kaç indirim kampanyaları ile yanıltılıyoruz. Şubat ayında rezervasyon yapmamın hiç bir avantajı olmadı.

Kaya 1.320 Okunma

Cevaplar

  • Kaya28 Mayıs 2013

    yapılan açıklama şu; fiyatları tesisler belirliyor ve tur operatörlerinin buna müdahalesi olmuyor. Tesislerin erken rezervasyon dönemlerinde fiyatları değişecek, artacak v.s. hususunda kesin bir durum yok. Örneğin, benim rezervasyon yapmış olduğum tesis, Şubat ayından beri fiyatını değiştirmemiş. Sonuç; Tur operatörü, fiyatların değişmeme ihtimali olduğu bilgisini paylaşmayarak müşteriyi doğru yönlendirmemiş ve yanıltmıştır.

  • Mng Turizm Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Misafirimiz Sayın Kaya Bey ile görüşülmüş olup, ilgili şikayeti ile ilgili gerekli açıklama ve bilgilendirme yapılmıştır. Sitenizin ve misafirimizin hassasiyeti ile gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, iyi günler dileriz. MNG Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön