09 Mayıs 2015

Mng Turizm Aynı Tur Farklı Fiyat!

Mng Turizm'den 27 nisan 2015 çıkışlı İspanya (599 Euro x 2) tur aldık. Bu tur birkaç tur firmasının birleşmesiyle oluşturulmuş. (Mng, Jolly Tur, Gezinet).
Sohbet esnasında öğrendik'ki herkes 499 Euro'dan tur'u satın almış. Aynı tur, aynı hizmet farklı fiyat.Kişi başı 100 EuroX2 Şikayetimi MNG'ye bildirdim, gelen cevaba çocuklar bile güler. Bu mu hizmet sektörü, boşuna reklam yapıp insanları yanıltmasınlar.

Sevinç 4.576 Okunma

Cevaplar

  • Sevinç13 Mayıs 2015

    Ben bu tur'u 3 Ocak tarihide, 26 Nisan'da yapılacak İspanya-Portekiz tur'u için aldım. Bu tur'u iptal ettiler 27 Nisan İspanya turu nu sundular. Biz de kabul ettik. Neyin revizesi (3 Ocak) ben 599Euro'ya alırken, başka turlardan tur'a bir hafta kala satın alanlar 499 Euro'ya alıyor. MNG 100 euro fazla alarak diğer turlarla aynı hizmeti sunuyor. Bir daha ne ben, ne de çevremdeki tanıdığım kişiler MNG ye uğramayacak. Böyle ticaret olmaz.

  • Mng Turizm Temsilcisi09 Mayıs 2015

    Misafirimizin şikayetine istinaden, kendisine gerekli açıklama gönderilmiştir. Misafirimizin rezervasyonu tur programında belirtilen fiyat doğrultusunda kabul edilerek yapılmış ve yine ilan edilen fiyat tüm MNG misafirlerine de aynı şekilde uygulanmıştır. Turu MNG Turizm dışında birçok acenteler de satışını gerçekleştirmektedir. Turun fiyatı ilan edildiği dönemden itibaren kademeli olarak artabilmekte ve fiyat revizeleri de olmaktadır. Ayrıca diğer acentelerin uygulamış olduğu fiyat bildirimleri bizim dışımızda gelişen bir durumdur. MNG Turizm bu konuda taahhüt ve edimlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmek için özen ve dikkati göstermiştir. Sitenizin ve misafirimizin hassasiyeti için teşekkür eder, iyi günler dileriz. MNG Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön