01 Mart 2014

MNG Kargo'nun Üslubu Bozuk Sorumsuz Personeli!

MNG Kargo Konya Alaaddin şb. eşim Ebru H. A. internet üzerinden yaptığı bir alışveriş ürünü adresimize teslim edilmedi. 3 gün telefon görüşmelerimizde adres yetersiz cevabı verdiler verdiğimiz adreste doğal gaz elektrik ve su faturaları gelmektedir adres doğrudur. Görevli arkadaşa telefonla ulaşıp açıklayıcı adres vermek istediğimizi söyledik yada bize telefonla ulaşın açıklayıcı adres verelim teklifinde bulunduğumuzda şube müdürü F**** hanım bizi kötü bir üslupla adresiniz yetersiz personelde telefon bulunmaz müneccim miyiz nasıl bulacağız adresi gibi hakaretlerde bulundu.

Ürünü gidip şubeden kendim teslim aldım! MNG Kargo gibi kurumsal bir firmaya böyle bir sorumsuzluk ve üslubu bozuk müdür yakışmıyor.

Serkan 494 Okunma

Cevaplar

  • MNG Kargo Temsilcisi01 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön