MNG Kargo'nun Sorumsuz Çalışanları Ve Müşteri Hizmetleri!

Ahmet K. |

2 gün telefonla aramama rağmen kargom araçta geziyor. İş yerimin ününden geçmelerine rağmen her nedense benim kargo teslim olmak bilmiyor. Herhalde aracı çok sevmiş... MNG Kargo Müşteri hizmetlerini ve kargo şubesini aradım verilen yanıt gülünç, yetiştirememişler maalesef bir sonraki güne imiş. Birde diyorlar gel kendin al! ve birde kargoyu açtırmıyoruz önce teslim alacakmışız.

Bunun tüketici haklarının duymasını ve işlem yapılmasını arz ederim. Bu şekilde çalışan bir firmadan geciken her gün ve saat için maddi ve manevi tazminat hakkım var mı? Hasarlı çıkan kargoyu nasıl ispat edebilirim teslim aldıktan sonra?

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet K.
  25 Ekim
  12:59

  tüketici kanununa ,ürünün teslim alınması sırasında ürün orjinal kutusunda kargo paketinde veyaüründe hasar,darbe,tespit edilmesi durumunda hasar tespit tutanağı,kargo görevlisinin yanında tutulmalıdırve ürün teslim alınmamalıdır tüketici kanunu gereğince kargo görevlisi 3 dakika boyunca yasal olarak bekletme hakkına sahip ,im kargo görevlisi tutanak düzenlemeyi kabul etmediği durumlarda ürün teslim almadan görevliye iade edilir,oysaki sizin müşteri temsilciniz dahi bizim prosüdürümüzde bu şekil bir uygulama yok demektedir

 • Ahmet K.
  25 Ekim
  12:46

  merhaba sizin mng olarak hiç bir çözüm önerisi göremedim hep işi yukarıya doğru sürekliyorsunuz elimde olsa sizinle hiç bir şekilde kargo taşıma işlemine onay vermem çünki sorunu çözmek yerine sorun üretiyorsunuz çalışanlarınızla birlikte ,tüketici haklarını kanunu,nu hiçe sayıyorsunuz

 • 25 Ekim
  11:05

  Merhaba Ahmet Bey ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr