20 Ekim 2016

MNG Kargo'nun Samatya Şubesinde Kaybolan Kargodan Hala Haber Yok!

Aynı gün iki ürün sipariş verdiğim firmadan bir ürünün iki gün sonra elime ulaşıp diğerinin ulaşmaması üzerine kargo takipi incelediğimde 26.9.2016 dan beri hiçbir hareket görmediğini öğrendim.

Bunun üzerine MNG Kargo Samatya şubesini aradığımda kargonun ulaşamayan kargo durumunda olduğunu ve bazen böyle durumların olabildiği söylendi... (fakat buradan görebiliyorum ki böyle durumların hiçte azımsanmayacak kadar çok olması!) Bugün 20 Ekim ve hala bir ses yok. Bu şikayetimden sonrada lütfen şikayetiniz dikkate alınmıştır veya inceleme başlatılmıştır diye de avutucu mesaj göndermeyin. Kargoyu bulamıyorsanız benim zararımı telafi edin. Siz kargoları kaybedin diye para ödemiyor insanlar.

Banu 79 Okunma

Cevaplar

  • Banu30 Kasım 2016

    Bugün 30 Kasım 2016... İki ayı geçmiş olmasına rağmen MNG Kargo hatasını hala telafi etmemiştir... Bu konunun sonuna kadar takipçisiyim... Sanırım bu şekilde değil artık hukuki süreci başlatma vakti geldi... Her ayrıntıyı yazmaya devam edeceğim.

  • Banu15 Kasım 2016

    Kayıp kargomla ilgili şikayetimi buraya 20.10.2016 tarihinde yazdıktan sonra iki ayrı telefon numarasından arandım ve şikayetimle ilgili bilgi verdim. Bana dilekçe yazıp kredi kartımın ekstresiyle birlikte Mihraplı Şubesine teslim ettiğim takdirde bana zararımı tazmin edeceklerini söylemelerine rağmen bugün (15.11.2016) yine bir sonuç yok... Ayrıca Mihraplı Şubesine dilekçemi bırakırken oradaki çalışanların bu durumdan haberleri olmadığından kendim samatya şubesini arayıp dilekçemi verdiğimin bilgisinide kendilerine ilettim... Yeni gelişmeleri tekrar buradan paylaşacağım

  • MNG Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön