MNG Kargo'nun Manav Kuyu Şubesindeki Çalışan Kişinin Kabalığı ve Saygısızlığı!

Kübra U. |

İzmir manav kuyu şubesindeki sözde çalışan ama çalışmayan kişiyi şiddetle kınıyorum. Müşteri memnuniyeti diye bir şey duymamışlar anlaşılan insanın yüzüne telefon kapatıyor. 2.şikayetimde saat 15:00 kargoyu aradığımda bana saat 18:00 kadar kargomun teslim edileceğini söylediler.

Saat 17:00 aradım araçları bozulmuş yarına kaldı dediler ve ben çıldırdım, aradım şubeyi durumu anlattım yapacak bir şey yok dediler, bende müşteri hizmetlerini aradım çözüm bulmaya çalışalım dediler.

Sonuç sıfır, ben yine şubeyi aradım ve çözüm olarak mademki acil bir durum gelin şubeden alın dediler ,şaştım kaldım bir daha aradım o kargo bugün elimde olacak dedim, resmen kavga ederek kargomu teslim ettiler ama bir daha MNG'mi asla...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kübra U.
  06 Ekim
  15:39

  İzmir manav kuyu şubesindeki sözde çalışan ama çalışmayan kişiyi şiddetle kınıyorum Müşteri memnuniyeti diye bir şey duymamışlar anlaşılan insanın yüzüne telefon kapatıyor. 2.şikayetimde saat15:00 kargoyu aradığımda bana saat18:00 kadar kargomun teslim edileceğini söylediler saat17:00 aradım araçları bozulmuş yarına kaldı dediler ve ben çıldırdım aradım şubeyi durumu anlattım yapacak bi şey yok dediler bende müşteri hizmetlerini aradım çözüm bulmaya çalışalım dediler sonuç 0 ben yine şubeyi aradım ve çözüm olarak mademki acil bir durum gelin şubeden alın dediler şaştım kaldım bir daha aradım o kargo bugün elimde olacak dedim resmen kavga ederek kargomu teslim ettiler ama bir daha MNG'mi asla

 • 03 Ekim
  11:10

  Merhaba Kübra Hanım ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder,iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  MNG Kargo A.Ş.
  444 06 06 - info@mngkargo.com.tr