06 Ocak 2014

MNG Kargo'nun Küfürbaz Çalışanı!

04.01.2014 günü saat 13:50 civarında Bursa ili Nilüfer İlçesi Carrefour SA'nın Koçtaş tarafından çıktığımızda kapının önünde biz yaya yolunda ilerlerken 34 VJ 2685 plakalı MNG Kargo aracının tahminen 30-35 yaşlarında kirli sakallı esmer şoförünüz aracı üzerimize sürdü ve ayna ile bana vurdu. Hiçbir şey olmamış gibi ilerledi. Kendi kendine küfürler ederek arabadan indi ve lastikçiye doğru hareketlendi.

O sırada aracın kapısını kapatamadı. Döndü ve tekme ile vurarak aracınızın kapısını kapattı. Bu sırada ağza alınmayacak küfürler sarf etmeye devam etti. Uğradığımız hakaret ve aşağılanma da bizim yanımıza kar kaldı. Carrefour SA güvenlik kameralarının önünde cereyan eden bu olayı size havale ediyorum.

Mustafa Y. 134 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa Y.08 Temmuz 2014

  Aynı adamı yine gördüm... Yine biriyle dalaşıyordu. Tebrikler MNG... Kendine yakışanı yaptın.

 • Mustafa Y.06 Şubat 2014

  Yaşasın... Bir firmadan alışveriş yaptım. MNG kargo ile göndermişler. Teslim almadım ve firmayı aradım. Başka kargo ile gönderin dedim. Öyle yaptılar. 5 gün geç geldi ama olsun. İnsanlık adına çok güzel bir olay oldu. Zorba ve gericiler için bu tür eylemler her zaman yapılmalı arkadaşlar...

 • Mustafa Y.18 Ocak 2014

  Firma; çalışanı kadar saygısız ve duyarsız. Özür bile dilemediler düşünebiliyor musunuz... İlgili kişi uyarıldı diyor. Baştan senin kendine saygın yok. Senin arabanla bana çarpıyor. Senin arabana tekme atıyor. Senin firmanın logosunu elbisesinde, şapkasında taşıyor. Değerinizi kendiniz belirliyorsunuz. Yaptıklarınızla kaldı. Yanınıza kaldı. Ömrüm boyunca size karşı propaganda yapacağım ve her fırsatta bu durumu anlatıp kargo gönderilerini hiçbir şekilde sizden kabul etmeyeceğim.

 • MNG Kargo Müşteri Temsilcisi06 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz; MNG Kargoya göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu ile ilgili detaylı araştırma yapılarak tarafınıza bilgi geri dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – info@mngkargo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön