15 Ekim 2016

MNG Kargo,Kargo Taşımada Fahiş Fiyat!

13/10/2016 tarihinde Aksaray ilimizden 10-11 kg arasında bir kuru gıda siparişim MNG Kargo'ya verildi. Antalya ya geldi ve benden 40,20 TL taşıma ücreti aldılar. Halbuki MNG Kargo bana hangi şubeden olursa olsun yüzde yirmi beş indirim kartı vermişti bu indirim yapılmadığı gibi 40 TL'yi aşan fahiş fiyatı benden aldılar ve taşıma ücreti faturasını tarafıma vermediler. Sayın yetkiliden bunun düzeltilmesini talep ediyorum. Alınan fazla ücretin hesaplanarak tarafıma iadesini istiyorum.

Mehmet 80 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Ekim 2016

    Bugün tarih itibari ile 25-10-2016 ve bana şikayetimle ilgili hala tarafıma dönüş olmadı kumlu ya da olumsuz zaten pek sonuç da çıkacağını düşünmüyorum en azından sanal takipçilerin ilgili şirket hakkında nasıl bir tutum sergilemeleri hususunda bir örnek olmuştur.

  • MNG Kargo Temsilcisi15 Ekim 2016

    Merhaba , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında gereği yapılarak tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Paylaşımınız için firmamız adına teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 444 06 06 – [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön