MNG Kargo  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Haldun'un şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
  • profile
5 Destekçi

Yoldan Geçene Kargo Teslimatı Yapan Mng Kargo Adnan Saygun Şubesi

386görüntüleme
Haldun
Haldun 30 Kasım 2020 09:39
ÇözüldüÇözüldü
Haldun'un Teşekkür Mesajı
“Sorunumu çözen MNG Kargo ve yönetimine, ürün bedelinin iadesini gerçekleştiren Trendyol FİRMASI'NA çok teşekkür ederim. MNG Kargo adnan saygun şubesi yöneticisi serkan bey başta olmak üzere kayıp kargonun bulunması konusunda bu yoğun dönemde çaba harcamaları içinde teşekkür ederim. En önemlisi ise isim benzerliği ile kendine ait olmayan kargo'YU teslim alarak, kargo şubesinin araştırmaları sonucunda bulunan ve 18 gün ofisinde tutan sorumsuz kişi'Yİ de çok kutluyorum. Utanma ve pişkinlik konusunda kimse o kişi ödülü hak ediyor.”

Trendyol firması satıcılarından eraslan oto, dan satın aldığım siparişim sizin şirketiniz aracılığı ile adresime teslim edilmek üzere adnan saygun şubenize gelmiş. 1056******91 gönderi takip numaralı kargom 19/11/2020 saat 09,19 da şubenize gelmiş. 10.25 saatinde kargo adrese teslim için çıkarıldı gözüküyor. 20/11/2020 günü saat 13.20 de tekrar adrese yönlendirildi gözüküyor. Aynı gün 19.22 de ise teslim edildi olarak kayıtlarınıza girmiş.

Söz konusu teslim adresim kargo şubeniz ile karşılıklı olup teslim edilmemiş ve adresim yeri olduğu için saat 18.00 de kapanmaktadır.

Ürün ile ilgili olarak şubenize müracaat ettiğimde ise şube yetkilisi serkan bey alıcı olarak gelen s… g… isimli bir bayana ürünü teslim ettiklerini bildirmişlerdir.

Söz konusu kişi tarafımca tanınmamaktadır. Araştırma yaparak tarafıma döneceklerini bildirmelerine rağmen bugüne kadar sonuç almadım.

MNG Kargo Logo
MNG Kargo30 Kasım 2020 09:48

Değerli Müşterimiz,Şikayetvar aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz geri bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili detaylı inceleme yapılarak çözüm merkezimiz tarafından geri dönüş yapılacaktır.Hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri, bilgi ve çözüm taleplerinizi, diğer çözüm kanallarımız olan 0850 222 0606 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.mngkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da iletebilirsiniz.Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

Haldun
Haldun30 Kasım 2020 15:50

Kargomu teslim edin. Sorun bitsin. 4 kez müşteri hizmetleri ile görüştüm. Şubeniz hata bizde diye cevap yazıyor. Çözüm nerede

MNG Kargo Logo
MNG Kargo01 Aralık 2020 10:48

Değerli Müşterimiz, MNG Kargo olarak göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü siz değerli müşterimize teşekkür ederiz. Sizinle iletişim kurulması adına bizimle paylaştığınız irtibat numaranızdan görüşme sağlanılamamıştır. Gönderinize dair daha detaylı bilgi ya da takip numaranızı paylaşmanız doğrultusunda araştırma yapılarak sizinle tekrar iletişime geçiyor olacağız. Saygılarımızla, MNG Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Yönetimi 0850 222 06 06

Haldun
Haldun10 Aralık 2020 10:27

Sorunumu çözen MNG Kargo ve yönetimine, ürün bedelinin iadesini gerçekleştiren Trendyol FİRMASI'NA çok teşekkür ederim. MNG Kargo adnan saygun şubesi yöneticisi serkan bey başta olmak üzere kayıp kargonun bulunması konusunda bu yoğun dönemde çaba harcamaları içinde teşekkür ederim. En önemlisi ise isim benzerliği ile kendine ait olmayan kargo'YU teslim alarak, kargo şubesinin araştırmaları sonucunda bulunan ve 18 gün ofisinde tutan sorumsuz kişi'Yİ de çok kutluyorum. Utanma ve pişkinlik konusunda kimse o kişi ödülü hak ediyor.

  • profile
  • profile
  • profile
5 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .

Benzer Şikayetler